Wieniawa wyśmiała Kubicką za bransoletkę dla Barona. Opowiedziała też o planach walentynkowych !

14 lutego 2022
Przez: : M.S.

Julia Wieniawa zakpiła z Sandry Kubickiej, po tym jak została zapytana o zdanie na temat bransoletek dla mężczyzn, które chwali obecna partnerka Barona. Co na temat temat myśli Wieniawa?

Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron byli parą przez bardzo krótki okres czasu, jednak zainteresowanie mediów ich związkiem było ogromne. Jakiś czas temu w wywiadzie dl Żurnalisty, Wieniawa wyznała, że związek z muzykiem Afromental był pomyłką, mimo, że Julia i Baron nadal darzą się sympatią.

Aktualnie piosenkarka jest w związku z aktorem Nikodemem Rozbickim. Para zamieszkała razem i wiele wskazuje na to, że ich relacja jest bardzo zgodna. Natomiast Baron zakochał się w modelce Sandrze Kubickiej i chociaż początkowo para trzymała tajemnicy swój związek, teraz Instagram zarówno Sandry jak i Alka epatuje we wzajemną miłość.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Wieniawa i Rozbicki (Instagram)

Julia Wieniawa wyśmiała Sandrę Kubicką

Jakiś czas temu modelka na swoim InstaStory namawiała swoje obserwatorki na zakup specjalnej bransoletki ze swoimi inicjałami dla ukochanego z okazji walentynek. Przyznała, że sama taką sprezentowała Alkowi. Zażartowała, że dopóki ukochany będzie ją nosił może spać spokojnie, natomiast jak ją zdejmie oznaczać to by miało zdradę.

Zobacz także: Tomasz Kammel drwił na antenie ze związku Kubickiej i Barona

Wieniawa w rozmowie z Jastrząbpost zapytana została przez reporterkę, co sądzi o bransoletce od Sandry Kubickiej. Wtedy Julka wyraźnie rozbawiona zakpiła z obecnej partnerki Barona:

“Dobrze, że tatuażu nie robi, bo to różnie bywa.”

Ponadto w związku ze zbliżającym się świętem zakochanych, Julka zapytana została o to, jak zamierza spędzić ten wyjątkowy dzień z Nikodemem”

“Walentynki są od tego, żeby zaskakiwać swoje drugie połówki, więc mam nadzieję, że Nikodem przygotuje dla mnie coś bardzo miłego. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak będę spędzała walentynki, bo to powinna być niespodzianka. Ja już dałam przed walentynkami prezent Nikodemowi, sama coś jeszcze wymyślam. Wyjechać raczej nigdzie nie wyjadę, bo mam próby przed bestsellerami, i wychodzi mój singiel, który jest małym nawiązaniem do mojej miłości.” – zdradziła Wieniawa.

A Wy, jakie macie plany na Walentynki?

Źródło: jastrzabpost, Instagram Julii Wieniawy/ Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej