Połącz się z nami

Wieniawa wystąpi w popularnym show TVN! W której produkcji ją zobaczymy?

Julia Wieniawa

News

Wieniawa wystąpi w popularnym show TVN! W której produkcji ją zobaczymy?

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa, a jej kariera rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jak się okazuje, młodziutką gwiazdę już niebawem zobaczymy w produkcji stacji TVN, która na naszych ekranach gości już od wielu lat! Zobaczcie! Wieniawa wystąpi w popularnym show!

Julia Wieniawa bardzo szybko podbiła polski show-biznes. Swoją karierę zaczynała w popularnym serialu „Rodzinka.pl”, gdzie wcielała się w postać Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. Następnie nie musiała długo czekać na kolejne zawodowe propozycje. Jak również wiadomo, Wieniawa nie tylko świetnie sprawdza się w aktorstwie, ale jest również utalentowaną piosenkarką.

Zobaczcie również: Wieniawa ambasadorką „Zalando”! Kolejny sukces!

Ostatnio jej singiel „Nie muszę” pokrył się podwójną platyną, o czym sama Wieniawa poinformowała na Instagramie. Jest to bez wątpienia kolejny jej wielki sukces i zapewne nie ostatni!

Już niebawem zobaczymy również Julkę w popularnym programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie zatańczy u boku Stefano Terrazzino. Mieliśmy już okazję oglądać gwiazdę na tanecznym parkiecie w dwóch odcinka programu, jednak jak wiemy, wiosenna edycja została przeniesiona na jesień z powodu pandemii koronawirusa. Pierwszy odcinek po przerwie już 4 wrześnie w stacji Polsat!

Jak się okazuje, już niebawem zobaczymy również Julkę w kolejnym show, które cieszy się od lat ogromną popularnością! Zobaczcie!

Wieniawa wystąpi w popularnym show TVN!

Na InsaStories Julki pojawiły się zdjęcia z planu programu „Top Model”. To właśnie tam Wieniawa zasiądzie na fotelu jurorskim i jak domniemamy w jednym z odcinków będzie oceniała modeli i modelki, którzy chcą swoją przyszłość związać z tym zawodem.

Na uwagę na pewno zasługuje kreacja aktorki, w której się zaprezentowała na poniższym zdjęciu. Musicie przyznać, że w fiolecie jej do twarzy, a naszym zdaniem spokojnie mogłaby stanąć ramię w ramię z uczestnikami „Top Model”!

Nie możemy się już doczekać, aż zobaczymy Julkę w roli jurorki!

A Wy? Będziecie oglądać kolejną edycję „Top Model”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry