Połącz się z nami

Wieniawa zajęła się projektowaniem mody? „Dajmy ciuchom drugie życie”!

Moda i uroda

Wieniawa zajęła się projektowaniem mody? „Dajmy ciuchom drugie życie”!

Julia Wieniawa pomimo swojego młodego wieku chwytała się już wielu zajęć, które zazwyczaj kończą się niemałym sukcesem. Na jednej z najnowszych relacji pokazała, jak dać ciuchom drugie życie! Wieniawa zajęła się projektowaniem mody? Zobaczcie!

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Zasłynęła rolą Pauli w serialu emitowanym dzięki stacji TVP „Rodzinka.pl” , następnie otrzymała liczne angaże. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osobistości w świecie polskiego show-biznesu.

Do kariery aktorskiej dołączyły profesjonalne sesje fotograficzne, promowanie przeróżnych produktów, próba sił w świecie muzyki, a nawet na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, w którym od pierwszych chwil typowana była na faworytkę najnowszej edycji!

Dodatkowo Julka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej Instagrama obserwuje ogromna ilość ludzi – bo aż 1.5 miliona! Na jej profilu znajdziecie nie tylko momenty z życia zawodowego, ale i zwykłą codzienność, którą chętnie dzieli się z fanami. Julka swoje zasięgi wykorzystuje również w innym celu.

Na przykład TUTAJ informowaliśmy Was, kiedy apelowała do ludzi, by zostali w domu w dobie panującego na całym świecie koronawirusa, podzieliła się wówczas listą pomysłów, co robić w domowym zaciszu.

Wieniawa zajęła się projektowaniem mody?

Julka niejednokrotnie udowodniła swój świetny gust. Jej kreacje często są podziwiane przez tysiące kobiet. Zarówno te, w których wybiera się na oficjalne wyjścia, jak i zwykłe, codzienne stylówki. Jej profil w mediach to prawdziwa skarbnica stylizacji, które mogą stać się inspiracją dla wielu z nas. Na jednej z najnowszych relacji na InstaStory Julia postanowiła podzielić się swoim nowym pomysłem. Aktorka stwierdziła, że skoro nie może wyjść na zakupy, nada swoim ubraniom drugie życie.

Efekt bardzo jej się spodobał. Julka skróciła pomarańczową, dresową bluzę tak, by odsłaniała jej umięśniony brzuch. Wynikiem swojej pracy pochwaliła się tańcząc na nagraniu.

Myślicie, że eksperymenty z modą spodobały się na tyle Julce, że weźmie się za projektowanie ciuchów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry