Wiktoria Burejza: [wiek, kariera, Top Model 12, Instagram]

22 września 2023
Przez: : K.M.

Wiktoria Burejza to jedna z dziewczyn, która zakwalifikowała się do czołowej 15 uczestników, którzy zawalczą o tytuł Top Model. Co wiemy na temat pięknej kandydatki? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Wiktoria Burejza: wiek

Modelka pochodzi z miejscowości Kozy na Śląsku i ma 21 lat. Przyznaje, że do udziału w najnowszej edycji Top Model przygotowywała się aż trzy lata.

Wiktoria Burejza: kariera

Wiktoria ma doświadczenie w świecie modelingu, brała udział w wielu castingach, pokazach mody oraz w profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Podczas castingu do Top Model nie zrobiła ogromnego wrażenia na jurorach, ale ostatecznie dali jej szansę.

Dziewczyna jako jedna z najlepszych przeszła etap boot camp i zamieszkała w domu modelek i modeli. W tym sezonie o zwycięstwo walczą również: Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Dominik Szymański, Filip Krogulski, Noemi Penczyło, Wiktoria Różańska, Sofia Konecka Mensescal, Zoja Sintichine, Marta Szatańska, Aleksander Szynakriow, Amelia Wnęk, Oliwier Sobczyk, Natalia Węgrzynowska i Tadeusz Mikołajczyk.

Wiktoria Burejza: Top Model 12

Polski format programu doczekał się już dwunastu sezonów. Każdy z nich wyłania niesamowitych modelów i modelki, którzy rozwijają swoją karierę i osiągają ogromny sukces. Podczas castingów jurorzy (Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska) wyłaniają 50 uczestników, którzy biorą udział w boot campie i walczą o wejście do domu modelek. Po kilku zadaniach jury wybiera finalistów. Zaczyna się wielomiesięczna rywalizacja, a w następnych odcinkach odpadają kolejni uczestnicy.

W tej edycji główna nagroda została podwyższona z 100 tysięcy na 200 tysięcy złotych, a także finalista otrzyma możliwość sesji zdjęciowej, która ukaże się na okładce magazynu Glamour i kontrakt z Selective Managment.

Transmisja reality show odbywa się co sobotę o godzinie 20:00 oczywiście na antenie TVN.

Zobacz także: Kto wygrał poprzednią edycję programu Top Model?

Wiktoria Burejza: Instagram

Wiktoria uwielbia korzystać z social mediów, a szczególnie z portalu Instagram, gdzie znajdziemy ją pod nazwą @yourlifeisanart. Ilość jej followersów przekroczyła właśnie 3 tysiące! I ta liczba ciągle się zmienia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej