Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz po raz pierwszy pokazali się jako para. Na tej samej imprezie był… Zdrójkowski.

7 grudnia 2022
Przez: : M.S.

Od jakiegoś czasu media spekulują o nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej z Jasperem Sołtysiewiczem, z którym gra na planie serialu Barwy Szczęścia. Teraz para po raz pierwszy pokazała się razem publicznie na ściance podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej Polsatu. Warto wspomnieć, że imprezę prowadził były chłopak aktorki- Adam Zdrójkowski.

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzyli parę przez dobrych kilka lat i wydawało się, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Dlatego ogromnym zaskoczeniem dla fanów Adama i Wiktorii była informacja o rozstaniu

Rok temu, po finale Tańca z Gwiazdami, Wiktoria i Adam oświadczyli, że nie są już parą. Od tego czasu media łączyły młoda gwiazdę z wieloma przystojniakami ze świata show- biznesu. Jakiś czas temu mówiło się o bliskich stosunkach Wiktorii z Wojciechem Golą. Jak się jednak okazało plotki nie były prawdziwe.

Gąsiewska coraz częściej widywana była za to ze swoim kolegą z planu serialu Barwy Szczęścia, Jasperem Sołtysiewiczem. Oboje zamieszczali na swoich profilach relacje i zdjęcia, na których widać było, że spędzają ze sobą sporo czasu.

ZOBACZ TAKŻE: Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy pokazała ukochanego

Do tej pory jednak ani Wiktoria, ani Jasper nie potwierdzili oficjalnie, że są parą, jednak media są przekonane, że tych dwoje łączy uczucie.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz są parą!

Wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest, gdyż para po raz pierwszy pokazała się razem na Wielkiej Gali Jubileuszowej Polsatu. Wiktoria i Jasper bardzo chętnie razem pozowali na ściance, nie szczędząc sobie czułych spojrzeń. Trzeba przyznać, że para prezentowała się fenomenalnie.

Jasper Sołtysiewicz, Wiktoria Gąsiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jednak warto wspomnieć, że na tej samej imprezie obecny był także były partner aktorki- Adam Zdrójkowski, który był jednym z prowadzących uroczystość.

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej