Wiktoria Kozar: [wiek, związki, Hotel Paradise 5, Instagram]

1 marca 2022
Przez: : J.J

Wiktoria Kozar to kolejna atrakcyjna uczestniczka, która zawalczy w programie Hotel Paradise 5. Wiktoria dołączyła do ekipy w szóstym odcinku, a damska część grupy na jej widok od razu poczuła zagrożenie. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej życia osobistego i zawodowego.

Wiktoria Kozar: wiek

Wiktoria Kozar ma 22 lata i pochodzi z Warszawy. Jest obecnie studentką. Studiuje prawo na poziomie magistra w Londynie. To jednak nie wszystko. Wyjątkowa uroda i atrakcyjna sylwetka sprawiają, że pręźnie działa w fotemodelingu. Jak przyznała, sprawiedliwość jest dla niej bardzo ważna. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodzie.

Wiktoria Kozar: związki

Wiktoria jest oczywiście singielką. Sama o sobie mówi, ze zakochana zachowuje się “crazy”. Jest bardzo zazdrosną osobą, która będąc w związku potrafi być bardzo obsesyjna. Wiktoria otwarcie przyznaje, że potrafi zdenerwować ją follow na Instagramie albo zwykły like. Nie ma szczęścia w miłości choć jej serce otwarte jest na tego wymarzonego mężczyznę. Uczestniczka Hotelu Paradise 5 ma nadzieję, że w końcu spotka tego jedynego.

Wiktoria Kozar: Hotel Paradise 5

Wiktoria do programu zgłosiła się by przeżyć przygodę życia oraz z nadzieją na znalezienie tego jedynego. Choć nie trafiła jeszcze na mężczyznę swoich marzeń wie, kogo szuka. Idealny kandydat dla Wiktorii powinien być zabawny spotnaniczny, wysoki oraz umięśniony. Powinien również zadbać o kobietę. Uważa, że jej wymagania nie są duże jednak jak sama mówi, o jej względy trzeba się postarać.

Czy Wiktorii uda się w programie znaleźć miłość? Tego dowiemy się już niebawem. Wiktoria dołączyła do grona uczestników programu Hotel Paradise 5 i ropoczęła grę, w której do wygrania jest nie tylko miłość ale również spora suma pieniędzy.

Zobacz także: Wszystko o Elizie z Hotelu Paradise 5

Wiktoria Kozar: Instagram

Wiktorię Kozar znajdziecie na Instagramie na jej prywatnym profilu o nazwie @viktoriakozar. Profil Wiktorii obsewuje spora ilość internautów. Obecnie jest to blisko 44 tysiące internautów. Uczestniczka reality-show dzieli się z internautami przeróżnymi wpisami i zdjęciami – pokazuje zdjęcia z profesjonalnych sesji fotografaicznych oraz zwykłą codzienność.

Wiktoria Kozar
Wiktoria Kozar

Źródło: Instagram Wiktorii Kozar, programu Hotelu Paradise 5

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej