Połącz się z nami

Wiktoria odpadła z „Top Model”. „Bardzo zła decyzja”

wiktoria odpadla z top

Rozrywka

Wiktoria odpadła z „Top Model”. „Bardzo zła decyzja”

W ostatnim odcinku „Top Model” polało się wiele łez, a jurorzy nie szczędzili krytycznych uwag uczestnikom. Niestety z programem pożegnała się pierwsza osoba. Wiktoria odpadła z „Top Model”.

Mimo że jurorzy byli pewni, że czas dla Wiktorii w programie się skończył, widzowie nie kryją oburzenia i głośno przyznają, że to nie ona powinna pożegnać się z walką o tytuł Top Model.

Za nami kolejny odcinek „Top Model”, w którym nie brakowało emocji. Uczestnicy show, którzy odstali się do finałowej czternastki, po raz pierwszy pojawili się w domu modelek i modeli, w którym czekała na nich zwyciężczyni Złotego Biletu – Weronika Kaniewska. Niestety uczestnicy nie mogli długo nacieszyć się widokiem i swoim towarzystwem, gdyż w domu pojawili się styliści i fryzjerzy, co oznaczało, że zaczynają się metamorfozy.

Najgorzej z propozycją zmian w wyglądzie poradziła sobie Karolina Płocka, której Marcin Tyszka jasno zasugerował, że albo zmieni swoje nastawienie, albo może pakować walizki i wracać do domu. Ostatecznie dziewczyna zgodziła się na cięcie, a efekt końcowy ją zachwycił. Zobaczcie wszystkie metamorfozy uczestników.

Wiktoria odpadła z „Top Model”

Po metamorfozach na modelki i modeli czekała pierwsza profesjonalna sesja, w której musieli dać z siebie wszystko. Już na samym początku najlepsze wrażenie zrobili Ernest Morawski, który ostatecznie wygrał w tym odcinku. Gdy przyszedł moment oceny uczestników, jurorzy nie kryli swojego rozczarowania niektórymi zdjęciami. Najgorzej według nich poszło Gracji Kalibabce oraz Wiktorii Chorążak i ostatecznie zdecydowali, że rudowłosa 19-latka musi opuścić program.

Po ogłoszeniu wyniku w sieci aż huczało. Widzowie nie potrafili zrozumieć, dlaczego to Wiktoria musiała opuścić „Top Model”, sugerując, że Gracja była dużo gorsza na sesji.

„Bardzo zła decyzja, powinna ta histeryczka dzisiaj wylecieć”

Bez sensu , Gracja powinna odpaść”

„totalnie się z tym nie zgadzam, Gracja wypadła o wiele gorzej plus brała wszystkich na litość”

A Wy oglądaliście ostatni odcinek? Wiktoria faktycznie niesłusznie odpadła i to Gracja powinna opuścić „Top Model”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry