Połącz się z nami

Wiktoria Solecka: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Opisy gwiazd

Wiktoria Solecka: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Wiktoria Solecka to jedna z kandydatek, które już niebawem zmierzą się ze sobą w walce o tytuł Miss Polonia. Nie da się ukryć, że dziewczyna ma naprawdę duże szansę wygrać plebiscyt na najpiękniejszą kobietę w Polsce. Zanim jednak tak się stanie, przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej, aby dowiedzieć się więcej na jej temat!

Wiktoria Solecka: wiek

Okazuje się, że Wiktoria należy do grona najmłodszych uczestniczek, które zakwalifikowały się do finałowej dwudziestki. Na oficjalnej stronie konkursu Miss Polonia znajdziemy informacje, że ma dopiero 19 lat. To niewątpliwie idealny wiek na rozwój kariery w tym kierunku i realizacje marzeń dotyczących modelingu. Pochodzi z Rząśni, położonej w województwie łódzkim. Jej codzienność to studia. Interesuje się kryminalistyką, motywami zbrodni oraz umysłem człowieka. Swoją przyszłość wiąże właśnie z tym kierunkiem.

Wiktoria Solecka: wzrost

Wiktoria ma 172 cm wzrostu, a więc idealnie mieści się w wymiarach wymaganych najczęściej od miss. Co ciekawe, na swoim koncie ma już tytuł Miss Ziemi Częstochowskiej. Wyznała, że do konkursu zgłosiła się, aby spróbować czegoś nowego i poznać ciekawych ludzi. Niewątpliwie, przygoda ta ma szansę stać się przygodą jej życia. Jeśli wykorzysta swój potencjał, będzie miała okazję zajść w tej branży naprawdę wysoko.

Wiktoria Solecka: Miss Polonia

Udział w wyborach Miss Polonia to bez dwóch zdań wielkie wyróżnienie dla kobiet marzących o zdobyciu tytułu najpiękniejszej w kraju. Wiktoria i dziewiętnaście innych kandydatek, zawalczą o to miano na przełomie 2020 i 2021 roku. Warto dodać, że wybory Miss Polonia są jednymi z najstarszych konkursów piękności na świcie. Do tej pory tytuł ten wywalczyły między innymi Aneta Kręglicka, Paulina Krupińska oraz Ewa Wachowicz.

Wiktoria Solecka: Instagram

Dziewiętnastolatka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wiktoria.soleckaa. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników. Jednakże, jesteśmy przekonani, że po gali finałowej liczba ta znacznie wzrośnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry