Wiktoria Stach: [wiek, Hotel Paradise 7, partner, Instagram]

13 września 2023
Przez: : M.J

Wiktoria Stach zdecydowała się na udział w siódmej edycji programu Hotel Paradise. Co wiemy na jej temat? Ile ma lat, skąd pochodzi i czym się zajmuje? Dlaczego zdecydowała się na udział w tym reality-show? Poznajcie bliżej tę uczestniczkę Hotelu Paradise.

Wiktoria Stach: wiek

Uczestniczka siódmej edycji Hotelu Paradise ma 23 lata i przyjechała do Kolumbii z Wrocławia. Jest studentką prawa, a na co dzień pracuje w kancelarii. Jest typem lidera i uwielbia dominować w grupie. Lubi, kiedy ma nad wszystkim kontrolę i nic nie jest w stanie jej zaskoczyć.

Wiktoria sama o sobie mówi, że jest kobietą o dwóch twarzach. Jest mieszanką łagodności, ale także ma w sobie rogatą duszę. Potrafi być zarówno niegrzeczna, a kiedy wymaga tego sytuacja-spokojna, jak i opanowana. Jest ambitną kobietą, która potrafi wytrwale dążyć do celu. Potrafi być doskonałym powiernikiem, a empatia to jej drugie imię.

23-latka jest miłośniczką jogi, która pozwala jej poznać lepiej samą siebie. Dzięki jodze odnalazła spokój, którego potrzebowała. Wiki amatorsko zajmuje się także modelingiem.

Wiktoria Stach: Hotel Paradise 7

Mimo młodego wieku doskonale wie, czego chce. Nie ukrywa, że przyszedł dla niej czas na stabilizację i znalezienie swojej drugiej połówki. Z takim zamiarem zdecydowała się zgłosić do Hotelu Paradise z nadzieją, że to właśnie tam znajdzie odpowiedniego partnera.

Czy w Hotelu Paradise uda się jej znaleźć partnera, z którym będzie kontynuowała relację po programie? O tym przekonamy się już niebawem.

Odcinki Hotel Paradise 7 emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00 na antenie stacji TVN7.

Wiktoria Stach: partner

23-latka nie zaznała jeszcze prawdziwej miłości. Kręcą ją natomiast starsi mężczyźni z poczuciem humoru i potrafiący zapewnić swojej kobiecie bezpieczeństwo.

Szuka mężczyzny, który będzie dobrze zbudowany, co nie ukrywa, jest dla niej ważne. Partner Wiki musi być także jej przyjacielem i powiernikiem najskrytszych sekretów. Wiktoria jest gotowa na miłość i to właśnie z tą myślą przyszła do programu.

Wiktoria Stach: Instagram

Wiktorię na Instagramie znajdziecie pod nazwą #viki.hotelparadise7. Prowadzi także swój prywatny profil w mediach społecznościowych pod nazwą #stachowwiktoria.

Źródło: TVN.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej