Wiktoria Stecyk: [kim jest?, wiek, Tomasz Kędziora, Instagram]

7 maja 2020
Przez: : KS

Wiktoria Stecyk to piękna blondynka, którą zdecydowanie należy zaliczyć do grona najbardziej urodziwych partnerek piłkarzy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Niedawno, zwróciła na siebie uwagę wszystkich fanów sportu. Kim jest i co wiadomo o partnerce Tomasza Kędziory?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viktoria (@s__viktoria___)

Wiktoria Stecyk: kim jest?

Stecyk pochodzi z Ukrainy, gdzie z resztą w dalszym ciągu żyje na co dzień. Ze swoim obecnym partnerem poznali się w Kijowie, gdzie mężczyzna zasila jeden z najsilniejszych klubów piłkarskich w Europie. Niewątpliwie, wiele osób zwraca uwagę na jej olśniewającą urodę. Ma nienaganną figurę, piękne blond włosy i bardzo długie nogi. Nie ma się co dziwić, że jest jedną z najpiękniejszych WAG w Polsce.

Wiktoria Stecyk: wiek

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo ile lat ma ukochana Tomasza Kędziory. Tajemnicą pozostaje także to, czym zajmuje się na co dzień, choć bez dwóch zdań idealnie sprawdziłaby się w roli modelki. Często pojawia się na meczach partnera, zarówno tych klubowych, jak i reprezentacyjnych. Razem wystąpili również w programie Świeckie życie, co zapewniło im jeszcze większą popularność. Według opinii publicznej ma naprawdę duże szanse, aby stać się równie rozpoznawalna, jak kobieta Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, czy Artura Boruca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viktoria (@s__viktoria___)

Wiktoria Stecyk: Tomasz Kędziora

Bezsprzecznie piłkarz nie może żałować decyzji o transferze z Lecha Poznać do drużyny Dynamo Kijów. Prawdopodobnie poznali się właśnie na jednym z meczów, gdzie Wiktoria przyszła w roli kibica. Aktualnie są uważani za jedną z najgorętszych par w polskim sporcie. Nie ma się co dziwić, ponieważ razem prezentują się wyśmienicie. Kędziora może liczyć na jej wsparcie w prawie każdym meczu, w którym gra.

Para pobrała się w sierpniu 2021. Wesele odbywało się w pięciogwiazdkowym Fairmont Grand Hotel w Kijowie, a na imprezie pojawili się na niej m.in. koledzy z zespołu piłkarza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viktoria (@s__viktoria___)

Wiktoria Stecyk: Instagram

Żona Tomasza Kędziory prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @s__viktoria___. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi ponad 11 tys. użytkowników, jednakże liczba ta regularnie wzrasta.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viktoria (@s__viktoria___)

źródło: Instagram Wiktorii Stecyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej