Połącz się z nami

Wiktoria Sypucińska: [wiek, Warsaw Shore, operacje, Instagram]

Opisy gwiazd

Wiktoria Sypucińska: [wiek, Warsaw Shore, operacje, Instagram]

Wiktoria Sypucińska to celebrytka, która popularność zyskała poprzez udział w kontrowersyjnym show emitowanym na antenie MTV. Od tamtego czasu znacznie się zmieniła, co nie umknęło uwadze internautów. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat i jak wygląda jej życie po programie!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Denys Hryb 📸📸📸 (@hryb.pl)

Wiktoria Sypucińśka: wiek

Kiedy dziewczyna dała poznać się szerszej widowni miała dopiero 21 lat, było to ponad 3 lata temu. Z tego wynika, że w tym roku gwiazdka skończy 24 lata. Nie bez powodu internauci nazywają ją polską Kylie Jenner. Bezsprzecznie duże wrażenie robi na męskiej części swoich fanów.

Wiktoria Sypucińska: Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy

Do obsady programu dołączyła w 2017 roku. Od samego początku wzbudziła zainteresowanie nie tylko ze strony uczestników, ale także telewidzów. Nie obyło się również bez kontrowersyjnych akcji z jej udziałem. Niewątpliwie, do jeden z nich możemy zaliczyć noc z Wojtkiem Golą, którą spędzili razem w tzw. bzykalni. Jednakże, zrezygnowała już z udziału w szeroko komentowanym programie.

Wiktoria Sypucińska: operacje

Trzeba przyznać, że większość z uczestniczek programu przechodzi dużą przemianę wizualną. Wiktoria nie ukrywa, że lubi ingerować w swój wygląd. Regularnie doczepia włosy i rzęsy, poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Ma również powiększone usta i piersi. Wielu fanów zarzuca jej, że nie przypomina już dawnej siebie.

Wiktoria Sypucińska: chłopak

Po udziale w programie pojawiało się wiele plotek o romansie Sypucińskiej z innym uczestnikiem. Rzekomo ona i Alan spotykali się ze sobą przez pewien czas. Jednakże, oboje z nich na bieżąco dementowało te plotki. Teraz dziewczyna związana jest z Michałem Kacprzakiem, który zaczyna swoją przygodę z branżą muzyczną.

Wiktoria Sypucińśka: Instagram

Gwiazdka swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @victoriasypucinska. W dużej mierze dzięki programowi Warsaw Shore może pochwalić się imponującą liczba obserwatorów. Mianowicie, na chwilę obecną jest och już ponad 100 tysięcy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry