Połącz się z nami

Wiktoria Sypucińska: [wiek, Warsaw Shore, operacje, Instagram]

Opisy gwiazd

Wiktoria Sypucińska: [wiek, Warsaw Shore, operacje, Instagram]

Wiktoria Sypucińska to celebrytka, która popularność zyskała poprzez udział w kontrowersyjnym show emitowanym na antenie MTV. Od tamtego czasu znacznie się zmieniła, co nie umknęło uwadze internautów. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat i jak wygląda jej życie po programie!

Wiktoria Sypucińśka: wiek

Kiedy dziewczyna dała poznać się szerszej widowni miała dopiero 21 lat, było to ponad 3 lata temu. Z tego wynika, że w tym roku gwiazdka skończy 24 lata. Nie bez powodu internauci nazywają ją polską Kylie Jenner. Bezsprzecznie duże wrażenie robi na męskiej części swoich fanów.

Wiktoria Sypucińska: Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy

Do obsady programu dołączyła w 2017 roku. Od samego początku wzbudziła zainteresowanie nie tylko ze strony uczestników, ale także telewidzów. Nie obyło się również bez kontrowersyjnych akcji z jej udziałem. Niewątpliwie, do jeden z nich możemy zaliczyć noc z Wojtkiem Golą, którą spędzili razem w tzw. bzykalni. Jednakże, zrezygnowała już z udziału w szeroko komentowanym programie.

Wiktoria Sypucińska: operacje

Trzeba przyznać, że większość z uczestniczek programu przechodzi dużą przemianę wizualną. Wiktoria nie ukrywa, że lubi ingerować w swój wygląd. Regularnie doczepia włosy i rzęsy, poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Ma również powiększone usta i piersi. Wielu fanów zarzuca jej, że nie przypomina już dawnej siebie.

Wiktoria Sypucińska: chłopak

Po udziale w programie pojawiało się wiele plotek o romansie Sypucińskiej z innym uczestnikiem. Rzekomo ona i Alan spotykali się ze sobą przez pewien czas. Jednakże, oboje z nich na bieżąco dementowało te plotki. Teraz dziewczyna związana jest z Michałem Kacprzakiem, który zaczyna swoją przygodę z branżą muzyczną.

Wiktoria Sypucińśka: Instagram

Gwiazdka swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @victoriasypucinska. W dużej mierze dzięki programowi Warsaw Shore może pochwalić się imponującą liczba obserwatorów. Mianowicie, na chwilę obecną jest och już ponad 100 tysięcy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry