“Hotel Paradise 4”: Wiktoria zarzuca Miłoszowi kłamstwo! Chłopak odpowiedział…

13 stycznia 2022
Przez: : M.J

Choć wielki finał czwartej edycji Hotelu Paradise już za nami, to nadal nie milkną echa na temat jego uczestników. Miłosz i Wiktoria przeszli wiele ciężkich chwil w reality-show i choć wszystko wskazywało na to, że ich relacja przetrwa, to tak się nie stało. Teraz Wiktoria zarzuciła Miłoszowi kłamstwo i jak zaznaczyła, jest pewna, że ich historia mogła zakończyć się inaczej gdyby… Przekonajcie się!

Hotel Paradise 4

Wiki i Miłosz byli jednymi z tych uczestników, którym kibicowało wiele osób oglądających randkowe reality-show. Niemal od samego początku tworzyli w zanzibarskim hotelu parę. Choć produkcja niejednokrotnie rzucała im kłody pod nogi, to oni jak bumerang wracali do programu, aby tuż przed finałem opuścić go razem.

Chociaż wiele osób trzymało kciuki za ich związek, to jak już wiadomo z biegiem czasu relacja Wiktorii i Miłosza zakończyła się rozstaniem. Dziewczyna wówczas tłumaczyła to dzielącymi ich kilometrami. Natomiast Miłosz, choć ciepło wypowiadał się o Wiki, to nie chciał powiedzieć, dlaczego im nie wyszło.

Po zakończonym programie obydwoje bardzo aktywnie działają na swoich profilach w mediach społecznościowych. To właśnie tam odpowiedzieli ostatnio na pytania swoich obserwatorów. Jak podkreśliła Wiktoria, nie ma obecnie żadnego kontaktu z Miłoszem:

“Jakie masz relacje z Miłoszem?”– zapytał internauta.

“Nie mamy kontaktu”– napisała Wiki.

Wiktoria nie utrzymuje kontaktu z Miłoszem.

Jednak to nie koniec. Na kolejnych slajdach dziewczyna zarzuciła swojemu byłemu partnerowi kłamstwo.

Miłosz kłamał w sprawie Wiktorii?

Jak czytamy na kolejnych zdjęciach, Wiktoria jasno zaznaczyła, że Miłosz kłamał twierdząc, iż utrzymują ze sobą kontakt. Dziewczyna podkreśliła również, że gdyby nie wpływ innych osób z programu, to jej relacja z Miłoszem mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej.

Wiktoria zarzuciła Miłoszowi kłamstwo.
Wiki o relacji z Miłoszem.

Do jednego ze zdjęć postanowił odnieść się Miłosz. Dwuznaczna odpowiedź Wiktorii na pytanie, czy czuje się wykorzystana przez byłego partnera nie uszła jego uwadze. Jak czytamy:

“Nie czujesz, że Miłosz Cię w jakiś sposób może do swojego jakiegoś planu wykorzystał”– zapytał Wiki internauta, na co dziewczyna odpowiedziała uśmiechniętą emotikonką.

“Podsyłacie mi to, żeby się odniósł ale ja już nie mam na to siły”– skwitował całą sytuację Miłosz.

Miłosz odpowiedział na post Wiktorii.

Wszystko wskazuje na to, że pomimo upływu czasu sytuacja pomiędzy uczestnikami nadal jest bardzo napięta.

Myślicie, że ta dwójka ma jeszcze szansę dojść do porozumienia?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior / Miłosza Pesty

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej