Wiosenna ramówka Polsatu 2022! Kiedy i co oglądać?

16 lutego 2022
Przez: : M.S.

Ramówka Polsatu 2022. Co stacja Polsat przygotowała dla swoich widzów na wiosnę 2022? Wśród programów znane wszystkim hity, jednak pojawią się także pewne nowości! Co czeka na widzów? Zobaczcie wiosenną ramówkę Polsatu 2022!

Stacja Polsat

Już za kilka dni rusza emisja uwielbianych przez widzów programów i seriali Polsatu. Właśnie odbyła się ramówka Polsatu, na której stacja zaprezentowała swoje propozycję na wiosnę 2022. Wśród programów, które zagoszczą na naszych ekranach znajdą się m.in cieszące się sympatia widzów randkowe reality-show Love Island. Wyspa Miłości, muzyczny program dla gwiazd Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Ninja Warrior. Wśród seriali, które od lat goszczą na ekranach widzów Polsatu znalazły się: Pierwsza Miłość, kolejny sezon Przyjaciółek oraz dalsze losy Komisarz Mamy. Nowym serialem, które na wiosnę zadebiutuje w stacji jest Mecenas Porada.

Ramówka Polsat Wiosna 2022

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Na wiosnę uwielbiany przez widzów program pojawi się na ekranach po raz piętnasty. W 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawią się: Karolina Pisarek, Ania Rusowicz, Anna Jurksztowicz, Maciej Radel, Patryk Cebulski, Andrzej Kozłowski, Viki Gabor oraz Danzel. W jury zasiądą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski oraz debiutujący w tej roli Krzysztof Cugowski. Emisja Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 – co piątek ok. godz. 20:00.

Love Island 5

W wiosennej ramówce nie mogło zabraknąć także dotychczasowego hitu Polsatu, czyli randkowego reality-show Love Island. Wyspa Miłości. Widzowie już po raz 5-ty będą świadkami rodzących się uczuć pomiędzy uczestnikami show. Premiera programu odbędzie się 28 lutego o godzinie 22:15. Love Island emitowane będzie od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

Ninja Warrior 5

W programie prowadzonym przez Karolinę Gilon po raz kolejny uczestnicy zmierzą się z wymagającym torem przeszkód. Czu tym razem finaliście uda się pokonać tor w odpowiednim czasie? Premiera programu: 1 marca (wtorek) o godzinie 20:05.

Mecenas Porada

Na wiosnę w Polsacie pojawi się zupełnie nowy serial Mecenas Porada, gdzie w rolę tytułowej bohaterki wcieli się Aleksandra Domańska. Oprócz niej w serialu pojawią się także: Radosław Pazura, Antoni Pawlicki, Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Joanna Koroniewska, Cezary Żak, Magdalena wróbel i wielu innych. Serial nagrywany był na przełomie 2020/2021 roku i składa się z 12. odcinków.

“Mecenas Katarzyna Porada jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Czy zrobi wielką karierę i zdobędzie wielkie pieniądze? W chwilach zwątpienia zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc oddanych przyjaciół.” – czytam w opisie serialu.

Premiera serialu: 2 marzec o godzinie 20:05 i emitowany będzie co środę.

Osaczony

Osaczony to nowy serial kryminalny 6. odcinkowy, gdzie główną role zagra Leszek Lichota. W pozostałych rolach zobaczymy: Eryka Lubosa, Marię Dębską i Ilonę Ostrowską. Premiera serialu 28 lutego o godzinie 20:00.

Komisarz Mama 3

Cieszący się sporą popularnością serial Komisarz Mama ponownie zawita do ramówki Polsatu. Serial doczekał się już 3. sezonu i widzowie z chęcią obserwują losy komisarz Marii Matejko (Paulina Chruściel). Premiera Komisarz Mama 3 odbędzie się 2 marca w sodę o godzinie 21:05.

Przyjaciółki 19

Uwielbiane przez wszystkich Przyjaciółki po raz kolejny zagoszczą na naszych ekranach. Będzie to już 19. odsłona serialu pokazującego losy czterech przyjaciółek: Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji i ich rodzinnych perypetii. Już wiadomo, że w nowym sezonie nie zobaczymy przebojowej Dorotki (w tej roli Agnieszka Sienkiewicz), która na stałe pożegnała się z obsadą serialu. Nie jest jeszcze znana data premiery najnowszego sezonu, jednak najprawdopodobniej serial emitowany będzie jak dotychczas co czwartek o godzinie 21:05.

Pierwsza Miłość

Serial Pierwsza Miłość na stałe zagościł już w ramówce Polsatu i niezmiennie emitowany jest od ponad 17 lat. Losy Marysi Radosz i jej przyjaciół od lat z zapartym tchem śledzą fani serialu. Pierwsza Miłość emitowana jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:05.

Nasz Nowy Dom

Wspaniała wiadomość dla fanów programu Nasz Nowy Dom. Stacja Polsat wyemituje kolejny sezon, w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą ponownie spełnią marzenia bohaterów programu.

Nasz Nowy Dom startuje 3 marca (czwartek) o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz także: Wiosenna ramówka TVP

Ponadto widzowie będą mogli obejrzeć także:

  • Ewa Gotuje
  • Policjanci i Policjantki
  • Gliniarze
  • Kowalscy kontra Kowalscy

Źródło: Instagram Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej