Połącz się z nami

Wiśniewski publicznie OBRAZIŁ męża Ani Wyszkoni! Piosenkarka ZGASIŁA GO jednym zdaniem!

News

Wiśniewski publicznie OBRAZIŁ męża Ani Wyszkoni! Piosenkarka ZGASIŁA GO jednym zdaniem!

Michał Wiśniewski jakiś czas temu w programie „Pytanie na Śniadanie” wypowiedział się na temat męża Ani Wyszkoni, Macieja Durczaka, który był jednym z jurorów na tegorocznej Eurowizji. Lider Ich Troje nie przebierał w słowach, które skierował pod jego adresem. W obronie męża stanęła Wyszkoni, która w dosadny sposób, ale z klasą mu odpowiedziała! Zobaczcie!

Michał Wiśniewski został zaproszony do programu „PnŚ”, w którym w dosadny sposób wypowiedział się na temat Konkursu Eurowizji. Jak sam stwierdził, konkurs jest obecnie tylko zabawą i nie ma nic wspólnego z uczciwą rywalizacją. Jego słowa spotkały się z ogromną krytyką, lecz gwiazdor na tym nie poprzestał. Michał odniósł się również do składu jury, w którym w tym roku był mąż Ani Wyszkoni, Maciej Durczak.

View this post on Instagram

#annawyszkoni #fashion

A post shared by Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official) on

Durczak od lat pracuje w branży muzycznej i odpowiada za kariery muzyczne wielu polskich gwiazd. Swojego czasu pracował również z grupą „Ich Troje”, kiedy była ona na „topie”. Mogłoby się wydawać, że nic dziwnego w tym, iż właśnie jego Telewizja Polska obsadziła w roli jurora tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, lecz innego zdania jest Wiśniewski.

Gwiazdor „Ich Troje” głośno skrytykował pomysł, by w jury zasiadł właśnie mąż Wyszkoni.

„Co to jest ekspert od Eurowizji? No nie ma ekspertów od Eurowizji. Przepraszam oczywiście, z całym szacunkiem dla Maćka, ale jakim jest ekspertem od Eurowizji. Jest menadżerem muzycznym”– mówił lekko oburzony Michał w programie śniadaniowym.

Po jakimś czasie od jego wypowiedzi w obronie męża stanęła Ania Wyszkoni, która nie pochwaliła słów gwiazdora, ale też nie zamierzała wchodzić z nim w konflikt. Kiedy reporterka „Jastrząb post” poprosiła ją o skomentowanie słów czerwonowłosego gwiazdora, ta z klasą odpowiedziała:

„Rozumiem, że Michał żałuje, że on nie był w jury. Nie chcę tego oceniać. Każdy ma swoje zdanie. Ja jestem na scenie od 23 lat i uważam, że wcale nie trzeba być na Eurowizji, żeby mieć duszę wrażliwą i być na tyle obeznaną, żeby móc oceniać innych”– skomentowała jego słowa.

Przypomnijmy, że w tym roku Polska nie awansowała do finału konkursu, jednak według nieoficjalnych informacji liczba punktów przyznana zespołowi „Tulia” była wystarczająca, by się w nim znaleźć. Wpływ na wyniki w połowie mieli właśnie jurorzy. Być może Wiśniewski pokusi się o jeszcze jeden komentarz i wyjaśni kto według niego byłby odpowiednią osobą, aby zasiąść w jury Konkursu Eurowizji.

Myślicie, że Michał Wiśniewski byłby lepszym jurorem od męża Ani Wyszkoni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry