Połącz się z nami

Wiśniewski w nowej fryzurze! Jest nie do poznania!

Michał Wiśniewski

Moda i uroda

Wiśniewski w nowej fryzurze! Jest nie do poznania!

Michał Wiśniewski lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, a szczególnie ze swoimi włosami. Widzieliśmy go już w przeróżnych odsłonach i choć mogłoby się wydawać, że nie potrafi niczym nas zaskoczyć, to nic bardziej mylnego! Zobaczcie jego nową fryzurę w której jest nie do poznania! Wiśniewski w nowej fryzurze!

Michał Wiśniewski, choć swoje pięć minut największej sławy ma już dawno za sobą, nadal nie schodzi z języków ludzi. Jego aktywność zawodowa rozpoczęła się już w 1994 roku. Zasłynął dzięki założeniu zespołu „Ich Troje”, w którym jest liderem. Michał słynie nie tylko ze swojej muzyki, ale również z wielokrotnego zawierania małżeństw. Niedawno w sieci huczało o jego piątym ślubie z tajemniczą Pauliną. Od tej pory coraz więcej wiadomo o jego nowym małżeństwie. Jak się okazuje, nowa żona artysty również ma czwórkę dzieci , z którymi przeprowadziła się do domu Michała. O tym, jak prezentuje się nowa wybranka Wiśniewskiego przeczytacie TUTAJ!

Wiśniewski w nowej fryzurze!

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Michała Wiśniewskiego wie, jak bardzo lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Stawia na oryginalność. Kontrowersyjne stroje w połączeniu z mocnym makijażem nie dawały przejść obojętnie koło jego osoby. Dodatkowo Michał lubi zaszaleć ze swoimi fryzurami. Widzieliśmy już go w różnych uczesaniach, a dodatkowo w przeróżnych kolorach. Na głowie Michała widniał blond, krwista czerwień, czerń zieleń czy róż – a to tylko nieliczne z jego kolorów, które prezentował.

Dziś Michał na swoim profilu, na Instagramie zaprezentował swoim fanom kolejną metamorfozę. Choć zdjęcie jest czarno białe widać, że włosy artysty zostały rozjaśnione. Dodatkowo zostały natapirowane i ułożone w irokeza. Na twarzy Michała pojawiły się liczne kolczyki.Zapewne jest to tylko chwilowa charakteryzacja na potrzeby nowego teledysku, jednak znając Michała i jego chęć do eksperymentów, nowa fryzura może pozostać na dłużej!

Jak podoba się Wam Michał Wiśniewski w nowej odsłonie? Według nas jest nie do poznania! Zgadzacie z się z nami?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry