Włodek Troszyn: [wiek, Love Island, związki, Instagram]

28 lutego 2022
Przez: : KS

Włodek Troszyn to singiel, który zdecydował się poszukać drugiej połówki w piątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Bez dwóch zdań, przystojny uczestnik może wpaść w oko niejednej kobiecie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Włodek Troszyn: wiek

Z informacji, do których możemy dotrzeć w aplikacji Love Island, dowiadujemy się, że Włodek ma 24 lata. Do programu przyleciał prosto z Nowego Dworu Mazowieckiego. Sam uważa się za osobę wesołą, pewną siebie i spontaniczną i ceniącą sobie dobrą zabawę. Natomiast za atuty wizualne uznaje oczywiście wysportowaną sylwetkę oraz hipnotyzujące spojrzenie.

Uczestnik Love Island 5 lubi mieć kontakt z innymi ludźmi i nie boi się nawiązywać z nimi kontaktu. Na co dzień pracuje jako operator maszyn. Natomiast wolne chwile najchętniej spędza na siłowni lub na spacerach z ukochanym czteronożnym przyjacielem – buldogiem francuskim.

Włodek Troszyn Love Island
Włodek z Love Island 5

Zobacz także: Co wiemy o Kamili Rumin z Love Island 5?

Włodek Troszyn: Love Island. Wyspa miłości 5

Włodek z Love Island. Wyspa miłości 5 nie ukrywa, że decyzję o udziale w randkowym show Polsatu podjął dość spontanicznie. Pomysł ten zasugerował mu jeden z kolegów. Nigdy wcześniej nie występował przed kamerami, lecz jesteśmy przekonani, że wraz z upływem czasu poczuje się przed nimi jak ryba w wodzie.

Kobieta, na którą na pewno zwróci uwagę to niebieskooka bruneta. Oprócz tego, bardzo podobają mu się tatuaże. Uważa, że to dodaje charakteru. U płci przeciwnej zwraca uwagę na pewność siebie i troskliwość. Dodatkowym atutem jest umiejętność gotowania.

Piąty sezon Love Island. Wyspa miłości staruje 28 lutego 2022 roku. Oczywiście wszyscy zainteresowani będą mieli okazję śledzić losy uczestników na antenie Polsatu.

Włodek Troszyn: Instagram

Włodek prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mr.wlodo. Niewątpliwie, udział w programie zapewni mu znacznie większe grono obserwatorów, niż do tej pory.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej