Połącz się z nami

Włożyła rękawice bokserskie, miała w tym cel! Teraz dołączają inni!

Z życia gwiazd

Włożyła rękawice bokserskie, miała w tym cel! Teraz dołączają inni!

Od kilu dni pojawiają się w sieci zdjęcia polskich gwiazd w niebieskich rękawicach bokserskich. Dlaczego walczą? Zobaczcie o co chodzi!

Pięć dni temu na oficjalnym portalu Beaty Sadowskiej na Instagramie pojawiło się, jej zdjęcie w niebieskich rękawicach bokserskich z dopiskiem:

„A Ty? Ile razy stawałeś do nierównej walki? Byłeś zbyt słaby. Nie miałeś szans. Każdego dnia tysiące dzieci w Polsce prowadzi nierówną walkę z życiem. Zmaga się z zaniedbaniem, odrzuceniem, brakiem wiary w siebie.  Dołącz do mnie, stań ramię w ramię…” 

Wielu zastanawiało się o co chodzi?

Beata Sadowska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i radiowa, ale także mama dwóch synów, dlatego też jest szczególnie wrażliwa na problemy najmłodszych i nie odmawia udziału w akcjach charytatywnych, których celem jest pomoc dzieciom. Tak kiedyś powiedziała:

Jak każda mama jestem wrażliwa na problemy dzieci. Jeśli mogę, to pomagam”

Okazuję się, że tym razem właśnie chodzi o pomoc, Beata swoim gestem wspiera podopiecznych stowarzyszenia „SOS Wioski Dziecięce”, które jest częścią międzynarodowej organizacji „SOS Children’s Villages”, obecnej w 135 krajach świata od ponad 65 lat. Stowarzyszenie pomaga opuszczonym, osieroconym dzieciom, organizują różnego rodzaju formy aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia. Jak możemy wyczytać na oficjalnej stronie internetowej w ramach opieki zastępczej nad dziećmi funkcjonują SOS Wioski Dziecięce, Programy dla Młodzieży i Rodzinne Domy Czasowego Pobytu, a w ramach działań profilaktycznych prowadzone są Programy Umacniania Rodziny.

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy w Polsce lubią pomagać, dlatego nie dziwi fakt, że do Beaty Sadowskiej dołączają kolejni znani nie obojętni na problemy dzieci. Z niebieskimi rękawicami na rękach możemy już zobaczyć aktorkę Adę Fijał, prezenterkę Paulinę Chylewską, aktorkę Annę Dereszowską, aktorkę Paulinę Chruściel, piosenkarka Natalia Kukulska.

Zobaczcie jak prezentują się waleczne gwiazdy!

To nie pierwsza akcja stowarzyszenia, którą popierają gwiazdy, w tamtym roku mogliśmy oglądać znanych ze szmacianą torbą w różnych kolorach.

Kto jeszcze dołączy do chwytliwej akcji tym razem, czas pokaże.

My jak najbardziej wspieramy i gratulujemy pomysłowości, bo przecież chodzi o dzieci!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry