Połącz się z nami

Wnuczka Szapołowskiej w „The Voice of Poland”! Jej głos zachwyca!

Grażyna Szapołowska

Rozrywka

Wnuczka Szapołowskiej w „The Voice of Poland”! Jej głos zachwyca!

Już dziś, w najnowszym odcinku muzycznego show „The Voice of Poland” wystąpi Karolina Matej – wnuczka sławnej aktorki Grażyny Szapołowskiej. Zobaczcie, jakie relacje łączą babcie i wnuczkę oraz, jak piękny głos posiada młoda artystka. Wnuczka Szapołowskiej w „The Voice of Poland”!

„The Voice of Poland” na nowo zagościł na naszych szklanych ekranach. Jest to już 11. edycja popularnego programu muzycznego. Widzowie zasiadają przed telewizorami oglądając talenty kobiet i mężczyzn, którzy wybrali się do programu, by udowodnić swoje muzyczne zdolności i zaistnieć w świecie muzyki. W dzisiejszym odcinku poznamy kolejnych, utalentowanych uczestników – jedną z nich jest Karolina Matej.

Wnuczka Szapołowskiej w „The Voice of Poland”!

Karolina Matej to dwudziestolatka, która mieszka w Warszawie. Pochodzi z bardzo uzdolnionej rodziny. Jej babcią jest ikona polskiego kina – aktorka Grażyna Szapołowska. Jak się okazuje relacja babci i wnuczki jest na tyle dobra, że aktorka postanowiła wesprzeć Karolinę na Przesłuchaniach w Ciemno. Kobiety mają ze sobą bardzo dobry kontakt również na co dzień. Artystka przyznała, że babcia uwielbia jej głos i motywuje ją do śpiewania:

„Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko (…) Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom.” – przyznała 20-latka w zapowiedzi dzisiejszego odcinka.

Co ciekawsze, Karolina kilka lat temu nagrała utwór „Kochaj mnie” ze swoją sławną babcią, który znalazł się na płycie aktorki. W sieci można znaleźć również utwory Karoliny, które udowadniają, że młodziutka artystka ma szansę zaistnieć na polskim rynku muzycznym! Zobaczcie!

Czy Karolina Matej podbije serca widzów oraz jurorów? Tego dowiemy się już dziś wieczorem. W najnowszym odcinku wykona przebój „Love Me Like You Do” Ellie Goulding!

Będziecie oglądać dzisiejszy odcinek „The Voice od Poland”? Jesteście ciekawi występu Karoliny Matej?

Zobaczcie również: Rozemocjonowana Blanka relacjonuje wizytę na planie „The Voice of Poland”. Czuje zagrożenie ze strony Górniak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry