Wojciech Jeschke: [Taniec z gwiazdami, Instagram, dziewczyna]

25 października 2019
Przez: : KS

Wojciech Jeschke to jeden z tancerzy tańca towarzyskiego, którego telewidzowie poznali ze względu na jego udział w programie Taniec z gwiazdami. Partneruje tam osobom znanym ze świata polskiego show biznesu. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Wojciech Jeschke: wiek

Wojtek Jeschke to młodszy brat Jacka Jeschke, który w obecnej edycji Tańca z gwiazdami partneruje aktorce Barbarze Kurdej-Szatan. Tę dwójkę mężczyzn łączy nie tylko miłość braterska, ale także ich wielka pasja, jaką jest taniec. Panowie mają jeszcze młodszą siostrę Zuzannę. Co ciekawe, bracia Jeschke zdobyli tytuł Odkrycia Roku w 2016 roku w plebiscycie organizowanym przez Party.pl.

Wojciech Jeschke: Taniec z gwiazdami

Od najmłodszych lat trenuje zawodowo taniec. Brał udział w wielu konkursach na skale międzynarodową. Niewątpliwie, z dużym powodzeniem. W swojej karierze tańczył już z kilkoma partnerkami. W programie Taniec z gwiazdami był nauczycielem między innymi Katarzyny Sawczuk i Dominiki Tajner. Jednakże, najdalej udało mu się dojść w parze z Urszulą Dębską, mianowicie para odpadła w ostatnim odcinku przed finałem. W tegorocznej edycji programu partnerował Sandrze Kubickiej, kiedy jej partner Adam Adamonis doznał kontuzji.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Wojciech Jeschke: dziewczyna

Mężczyzna ceni sobie prywatność i niechętnie wypowiada się publicznie na ten temat. W związku z tym nie wiadomo, czy na chwilę obecną jego serce jest zajęte. Natomiast w mediach pojawiało się wiele spekulacji na temat jego rzekomego romansu z Dominiką Tajner. Para starała się je od razu prostować i wszystkiemu zaprzeczali.

 

 

 
 

 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Wojciech Jeschke: Instagram

Jak większość znanych osób, tancerz również prowadzi swój profil na Instagramie. Jego nazwa to @wojciechjeschke. Aktualnie, jego profil obserwuje ponad 12 tysięcy użytkowników. Wśród zdjęć, jakie dodaje znajdziemy zarówno takie z treningów i występów, jak i bardziej prywatne. Oprócz tego często gości na nich jego bart Jacek.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej