Połącz się z nami

Wojciech Modest Amaro został ojcem! Wybrał bardzo oryginalne imię! Zobaczcie zdjęcia!

News

Wojciech Modest Amaro został ojcem! Wybrał bardzo oryginalne imię! Zobaczcie zdjęcia!

Znany restaurator Wojciech Modest Amaro i jego małżonka ponownie zostali rodzicami! Amaro podzielił się tą radosną nowiną z internautami za pomocą swoich mediów społecznościowych. Zdradził płeć i imię dziecka, a musimy przyznać, że imię wybrał naprawdę oryginalne! Zobaczcie!

Jak wiadomo, restaurator bardzo rzadko udziela jakichkolwiek informacji na temat swojego życia prywatnego. Razem z żoną Agnieszką bardzo długo trzymali w tajemnicy to, że ich rodzina znowu się powiększy, dlatego zakazujący jest fakt, że prowadzący „Hell’s Kitchen” pokazał na swoim Instagramie tak intymnie zdjęcia zaraz po narodzinach dziecka!

Przypomnijmy, że Wojciech wraz z Agnieszką wychowują wspólnie trójkę dzieci. Dwie dziewczynki, Karolina i Zuza nie są biologicznymi dziećmi Amaro. Z małżonką mają wspólne dziecko, synka Nicolasa, a teraz na świecie powitali kojonego CHŁOPAKA!

View this post on Instagram

FAMILY TIME / EASTER SUNDAY @suzuamaro @karolina.amaro

A post shared by Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro) on

Na profilu Wojciecha pojawiło się bardzo intymne zdjęcie z sali porodowej, a w opisie Amaro zdradził, jak nazwali chłopca!

„Gabriel Charbel Amaro!!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna!!!”

Restaurator pokazał również przecudowną fotografię, na której jego syn Nicolas trzyma na rękach swojego malutkiego braciszka!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/wojciechmodestamaro/

W komentarzach pod postem nie brakuje gratulacji od internautów, ale też zachwytów nad imieniem, jakie rodzice wybrali dla malucha!

„Przepiękne imię ? olbrzymie gratulacje! ?”,

„Gratulacje Chef ❤️”,

” Blogislawienstwa dla Synka i dla Was ?❤️”- czytamy pod zdjęciem.

My również dołączamy się do życzeń i musimy przyznać, że bardzo podoba nam się to oryginalne imię wybrane dla maleństwa!

A Wy co myślicie o takim wyborze imienia przez Wojciecha Amaro i jego małżonkę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry