Połącz się z nami

Wojciech Oświęcimski: [wiek, Iwona Pavlovic, ślub, Instagram]

Wojciech Oświęcimski

Opisy gwiazd

Wojciech Oświęcimski: [wiek, Iwona Pavlovic, ślub, Instagram]

Wojciech Oświęcimski to nikt inny, jak aktualny mąż Iwony Pavlovic znanej doskonale wszystkim fanom programu Taniec z gwiazdami. Co więcej, mężczyzna sam często pojawia się na widowni tanecznego show. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Wojciech Oświęcimski: wiek

Wiele osób zastanawia się, kim jest mąż Iwony Pavlovic, ile ma lat i jak wygląda historia ich związku. Okazuje się, że w sieci trudno dotrzeć do informacji na temat wieku Wojciecha Oświęcimskiego. Wiadomo natomiast, że z poprzednią partnerką miał trzech synów. Po rozstaniu rodziców, zdecydowali, że chcą zostać z ojcem i jego nową kobietą.

Mężczyzna jest biznesmenem. Para nie ukrywa, że mogłoby być ich stać na życie w dużym dostatku, jednak zapewniają, że nie jest im to do niczego potrzebne. Prywatnie, jest wielkim fanem biegania – startuje w półmaratonach i maratonach.

Co ciekawe, wraz z partnerką mieszkają na Warmii i Mazurach, a konkretnie Olsztynie, gdzie tancerka ma mamę, z która jest bardzo zżyta i najbliższą rodzinę. Jakiś czas temu, wspólnie rozważali przeprowadzkę do Warszawy, lecz ostatecznie nie doszła ona do skutku.

Iwona Pavlovic mąż
Wojciech Oświęcimski i Ivona Pavlović

Zobacz także: Co wiemy o Iwonie Pavlović?

Wojciech Oświęcimski: Iwona Pavlovic

Jurorka Tańca z gwiazdami, swojego obecnego męża poznała jeszcze kiedy była w związku z Arkadiuszem Pavlovicem. Co więcej, Oświęcimski także był przed rozstaniem z żoną. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na imprezie u znajomych. Nie potrzebowali dużo czasu, by zakochać się do szaleństwa.

Na ślubnym kobiercu stanęli 25 września 2009 roku. Na tę okazję popularna Czarna Mamba wybrała czerwoną suknię, która zdecydowanie przyciągała wzrok. Teraz pozostało im spełniać marzenia, rozpieszczać wnuki i cieszy się sobą nawzajem.

Zobacz także: Iwona Pavlovic pokazała, jak wygląda bez makijażu.

Oboje często podkreślają, jak bardzo się kochają i powtarzają, że prawdziwa miłość nie przestrzega żadnych reguł i granic. Zapewniają, że ich uczucie jest naprawdę wyjątkowe.

Wojciech Oświęcimski: Instagram

Okazuje się, że mąż Iwony Pavlovic nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Jednakże, jego zdjęcia często pojawiają się na koncie małżonki.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry