Połącz się z nami

Wojciech Sobierajski: [wiek, Ninja Warrior, bracia, Instagram]

Opisy gwiazd

Wojciech Sobierajski: [wiek, Ninja Warrior, bracia, Instagram]

Wojciech Sobierajski to niewątpliwie jeden z faworytów do pokonania finałowego, a zarazem najtrudniejszego toru przeszkód w trzeciej edycji programu Ninja Warrior Polska. Okazuje się, że mężczyzna na swoim koncie ma już wiele tytułów i pobitych rekordów sportowych. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wojciech Sobierajski: wiek

Z oficjalnego profilu Ninja Warrior na Instagramie dowiadujemy się, że finalista trzeciej edycji ma 30 lat. Mężczyzna pochodzi z Ząbek położonych w województwie mazowieckim. Niewątpliwie, że to prawdziwy pasjonat sportu. Doskonale odnajduje się w różnych dyscyplinach, a na swoim koncie ma już liczne sukcesy, które sprawią, że na dobre zapisze się w historii sportu. Mianowicie, aż cztery razy udało mu się zdobyć medal podczas Mistrzostw Świata w biegu z przeszkodami. Ponadto pobił rekord Polki we wchodzeniu na linę i chodzeniu na rękach ciągnąc auto. Oprócz tego, został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za przepłynięcie Wisły kajakiem w ciągu 24 godzin.

Zobacz także: Co wiemy o Krystianie Drzewieckim z Ninja Warrior?

Wojciech Sobierajski: bracia

Okazuje się, że Wojtek Sobierajski ma braci, którzy także doskonale odnajdują się w sporcie. Razem po raz pierwszy zaprezentowali się w drugiej edycji programu Ninja Warrior. Co ciekawe, wszyscy z nich rywalizowali ze sobą o jak najlepszy czas na torze. Wszystko wskazuje na to, że ostateczna walka o zwycięstwo odbędzie się między Wojciechem a Bolesławem Sobierajskim.

Wojciech Sobierajski: Ninja Warrior

Trzecie edycja programu Ninja Warrior Polska to nie pierwszy raz, kiedy na torze prezentują się bracia Sobierajscy. Wojciech i Bolesław będą reprezentować całą rodzinę na torze finałowym, którego pokonanie w jak najszybszym czasie może zapewnić któremuś z nich wygraną. Wielki finał telewidzowie będą mieli okazję obejrzeć już 13 kwietnia 2021 roku na antenie Polsatu.

Wszyscy finaliście trzeciej edycji programu Ninja Warrior Polska

Wojciech Sobierajski: Instagram

Wojtek Sobierajski prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wojciech_sobierajski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 11,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry