Połącz się z nami

Wojciech Szczęsny odbywa kwarantannę i ćwiczy z Anną Lewandowską!

Wojciech Szczęsny odbywa kwarantannę

Z życia gwiazd

Wojciech Szczęsny odbywa kwarantannę i ćwiczy z Anną Lewandowską!

Wojciech Szczęsny odbywa kwarantannę z powodu kontaktu z zarażonym koronawirusem piłkarzem Danielem Ruganim. Okazuje się, że pomaga mu… Anna Lewandowska!

Wojciech Szczęsny urodził się 18 kwietnia 1990 roku w Warszawie. Jest polskim piłkarzem grającym na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus oraz w reprezentacji Polski. Jest w związku z polską piosenkarką – Mariną Łuczenko, z którą ma syna Liama.

Wojciech Szczęsny odbywa kwarantannę!

Wojciech Szczęsny odbywa aktualnie obowiązkową kwarantannę, ponieważ miał kontakt z piłkarzem Juventusu Turyn – Danielem Ruganim, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem. Bramkarz z tego powodu został odizolowany od swojej rodziny. Warto również zaznaczyć, że sportowiec przebywa we Włoszech, gdzie odnotowano najwięcej ofiar śmiertelnych na całym świecie.

Z powodu kwarantanny, Wojciech udzielił wywiadu, w którym zdradził, że najchętniej przeniósłby się w bezpieczniejsze miejsce. Dodał:

Każdy zawodnik Juve był przejęty sytuacją, ale paniki nie było. Z kolej ja wciąż czekam na wyniki badań, ale czy będę miał wynik pozytywny czy negatywny, to wiele nie zmienia, bo i tak mam narzuconą kwarantannę domową. (…) każdy chciał stąd uciekać, jak tylko się dowiedzieliśmy, że jest taka sytuacja, ale generalnie od klubu mamy nakaz bycia tutaj. Tym bardziej, że nie wiemy kiedy zaczniemy treningi.”

Piłkarz opowiedział również jak wygląda aktualnie życie we Włoszech:

Od kiedy Lombardia została ogłoszona strefą czerwoną to o korek na ulicy nie musiałem się bać. Już były naprawdę pustki. Było około 70% mniej ludzi na ulicach, było już dziwnie pusto, w tej chwili nie ma nikogo. Wszystkie akcje były o jeden, dwa tygodnie za późno po prostu. Wszystko powinno być wyprzedzone, tak jak to na szczęście było w Polsce. Po to ma być teraz ta kwarantanna, żeby przestało się to rozpowszechniać.”

Wiele osób zastanawiało się czy piłkarze zawieszają treningi na czas kwarantanny. Wojtek Szczęsny wszystko wyjaśnił:

A jak Ci powiem, że trenerzy dzwonią do nas na FaceTime i prowadzą treningi indywidualne, to mi uwierzysz? Jak się dowiedzieliśmy po pierwszym dniu, że nagle do wszystkich zaczęli dzwonić trenerzy na FaceTime i robić im treningi, to ja mówię „ja mam płytę Ani Lewandowskiej, ja z Anią zrobię trening”.”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry