Wojciechowska potwierdziła rozstanie z Kossakowskim? Jej przejmujący wpis rozwiał wątpliwości…!

15 lipca 2021
Przez: : M.S.

Rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego wzbudziło wiele emocji w mediach. Podróżniczka opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, pod którym internauci wspierali swoją ulubienicę. Odpowiadając na komentarze swoich obserwatorów Wojciechowska potwierdziła rozstanie? Zdradziła również nieco więcej…

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się w 2018 roku w pracy. O ich związku zaczeto plotkować, gdy przyłapani zostali na romantycznych chwilach. Niedługo po tym para przestała się ukrywać i wybrała się razem na Bal Sportowców, nie szczędząc sobie czułości.

Wydawać by się mogło, że podróżniczka znalazła w końcu odpowiedniego mężczyznę i była szczęśliwa u jego boku. Tym bardziej, że zakochani zdecydowali się zalegalizować swój związek i w październiku ubiegłego roku Wojciechowska i Kossakowski pobrali się.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze” – napisał wówczas Kossakowski na swoim profilu na Instagramie.

Rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Niestety, po niespełna roku od ślubu, w mediach pojawiły się pogłoski, że małżeństwo Kossakowskiego i Wojciechowskiej to przeszłość. Jeden z informatorów Pudelka zdradził, że podróżnik nie mieszka już z Martyną.

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniuWyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące” – czytamy na Pudelku.

Wojciechowska potwierdziła rozstanie?

Wiadomość ta wstrząsnęła fanami pary, którzy nie kryli swojego zdziwienia. Wojciechowska nie milczała długo po medialnym ogłoszeniu rozpadu jej związku. Podróżniczka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym samotnie pozuje w pięknej, górskiej scenerii. Fotografie opatrzyła wymownym wpisem:

“Cisza. M.” – napisała Martyna.

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od kobiet. Podróżniczka dziękowała swoim obserwatorkom za wspaniałe słowa. W jednej z odpowiedzi napisała, że małżeństwo dla niej wiele znaczy, jednak nie dla każdego. Czyżby sugerowała, że to przez Przemka rozpadło się ich małżeństwo?

“Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety” – napisała Wojciechowska.

Małżeństwo Wojciechowskiej i Kossakowskiego rozpadło się przez Przemka?
Screen Instagram Martyny Wojciechowskiej

Ponadto na jej InstaStory pojawił się emocjonujący wpis:

Wpis Wojciechowskiej po rozstaniu z Kossakowskim
Instagram Martyny Wojciechowskiej

Wszystko wskazuje na to, że medialne pogłoski są prawdziwe i związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego należy do przeszłości.

Zobacz także: Kossakowski rozstał się z Wojciechowską

Całym sercem jesteśmy z Martyną i wysyłamy słowa wsparcia w tych trudnych dla niej chwilach.

Źródło: Instagram Martyny Wojciechowskiej/Przemysława Kossakowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz