Martyna Wojciechowska skomentowała sprawę wspólnego dziecka z Kossakowskim! Kupiła już wózek?

9 maja 2019
Przez: : M.J

Ostatnimi czasy w mediach huczało o tym, że jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują wspólne dziecko. Takie wieści w sieci rozchodzą się jak świeże bułeczki. Teraz tę nowinę postanowiła skomentować sama Wojciechowska! Czy faktycznie myślą o powiększeniu rodziny? Zobaczcie!

Martyna Wojciechowska
Martyna odniosła się do plotek na temat drugiej ciąży.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Bez dwóch zdań od kiedy wyszło na jaw, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są razem wszystkie oczy skierowane są na nich. O ich związku huczy w mediach. Co jakiś czas jesteśmy świadkami coraz to nowszych informacji odnośnie ich wspólnej przyszłości. Kiedy pojawili się pierwszy raz na show-biznesowej imprezie ich fani byli wręcz zachwyceni. Jednak jak wiadomo, nie lubią oni publicznie wypowiadać się na temat swojego związku. Jednak jak możemy zauważyć ich miłość cały czas kwitnie. Teraz Martyna postanowiła odnieść się do plotek, które zalały internet odnośnie jej wspólnego dziecka z Kossakowskim i zrobiła to w fenomenalny sposób! Zobaczcie, co ma nam do powiedzenia!

Martyna Wojciechowska dementuje plotki

Po doniesieniach mediów, o ich rzekomym powiększeniu rodziny, podróżniczka nie czekała długo i postanowiła skomentować tę sprawę. Martyna Wojciechowska na swoim profilu w mediach społecznościowych wrzuciła urocze nagranie, na którym możemy zobaczyć ją z dziecięcym wózkiem. Dziennikarka aktualnie przebywa w Korei Południowej, a dokładnie w Seulu, gdzie nagrywa kolejny odcinek do programu Kobieta na Krańcu Świata. I to właśnie tam nagrała filmik, w którym wyjaśniła, czy faktycznie z Przemkiem Kossakowskim myślą o powiększeniu rodziny.

„Kiedy na kraniec świata docierają PLOTKI… Dzień dobry i miłego dnia wszystkim! Ps. Dziękuję za wszystkie życzenia i gratulacje”– skomentowała swoje nagranie, a w hasztagach pojawiły się takie słowa jak #newkid, #mothertobe.

Okazuje się, że wszystkie informacje na temat jej następnej ciąży to faktycznie PLOTKI!

„Korea Południowa, Seul, jestem na zdjęciach do programu “Kobieta na Krańcu Świata”, ekipa, sprawy różne, wchodzę do internetu i co ja widzę? Że ja, ja, planuję dziecko, kolejne! No więc skoro media tak piszą, to ja już postanowiłam się przygotować, znalazłam wspaniały wózek, nawet dziecko już powiłam w międzyczasie tak zwanym, pomiędzy jednym wyjazdem a drugim i chciałam tylko powiedzieć – nie wierzcie we wszystko, co czytacie w internecie. Pozdrawiam”.
Zobaczcie całe nagranie!

Trzeba przyznać, że forma przekazu, jaki wymyśliła Martyna, do zdementowania plotek o swojej kolejnej ciąży jest fenomenalna i na pewno zakończy tym spekulacje na ten temat. My gratulujemy jej pomysłowości i życzymy zarówno jej, jak i Przemkowi wszystkiego dobrego!

Zobacz także: Wojciechowska potwierdza zaręczyny z Kossakowskim.

Podoba Wam się nagranie, w którym Martyna Wojciechowska dementuje plotki na swój temat? A może zmartwiła Was wiadomość, że nie doczekamy się jak na razie wspólnego dziecka pary?

Źródło: Instagram Martyny Wojciechowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz