Połącz się z nami

Wojciechowska zagrożeniem dla Chodakowskiej i Lewandowskiej! Zobaczcie ćwiczenia w jej wykonaniu!

News

Wojciechowska zagrożeniem dla Chodakowskiej i Lewandowskiej! Zobaczcie ćwiczenia w jej wykonaniu!

Wojciechowska zagrożeniem dla Chodakowskiej i Lewandowskiej! Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich fanów. Tym razem nie podzieliła się tylko relacją z dalekiej podróży, a ćwiczeniami! Fani zachwyceni!

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej znanych podróżniczek w naszym kraju. Znana głównie dzięki swojemu programowi „Kobieta na krańcu świata” gdzie ukazuje przeróżne zakątki świata, a również przedstawia niezwykle ciekawe osobowości. Niedawno głośno jest o Martynie również ze względu na jej związek z Przemysławem Kossakowskim. Choć para jest ze sobą już od kilku dobrych miesięcy nie lubi wypowiadać się na temat związku i emanować miłością do siebie, informowaliśmy Was, kiedy zrobili wyjątek i dodali romantyczne zdjęcie – zobaczcie TUTAJ!

Wojciechowska zagrożeniem dla Chodakowskiej i Lewandowskiej!

Martyna Wojciechowska zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Okazuje się bowiem, że może stać się zagrożeniem dla słynnych trenerek Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej! Czyżby Martyna Wojciechowska stała się nową trenerką wszystkich Polek? Jest taka możliwość!

Podczas jednej z wypraw do dalekiego i egzotycznego Meksyku Martyna Wojciechowska poznała sympatyczne kobiety, w domu spokojnej starości. Nie jest to jednak miejsce, które przypomina te w naszym kraju. Poznane kobiety pokazały podróżniczce idealny sposób na zgrabną talię. Martyna nie omieszkała nie spróbować, a nawet podzieliła się z fanami filmikiem z tego ćwiczenia za pomocą swojego profilu, na Instagramie! Podróżniczka kręci hula-hoop i jak widać ćwiczenie wymaga dużego wysiłku i zaangażowania! Opis do zdjęcia rozbawił internautów:

„Dziewczyny! Znalazłam idealny sposób na zgrabną talię! @chodakowskaewa @annalewandowskahpba NADCIĄGAM!!!??
Tajna wiedza prosto z Meksyku! Jak mi poszło? Tylko się nie śmiać proszę!??
M.”

Filmikiem Wojciechowska po raz kolejny pokazała swoje niebanalne poczucie humoru i wielki dystans do własnej osoby! Fani zachwycili się nagraniem Martyny, w komentarzach posypała się lawina komplementów w jej stronę!

Do tej pory słynne trenerki wywołane przez Wojciechowską nie zabrały głosu – czekamy na odzew z ich strony!

Jak uważacie, czy Martyna Wojciechowska ma szansę na zostanie nową trenerką wszystkich Polek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry