Połącz się z nami

Wojciechowska zareagowała na post Kossakowskiego! Niezręczna sytuacja

Martyna zareagowała na wpis męża

Z życia gwiazd

Wojciechowska zareagowała na post Kossakowskiego! Niezręczna sytuacja

Informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wywołała prawdziwe poruszenie w świecie show-biznesu. Wiele osób oddało im wsparcie wiedząc, jak trudne chwile przechodzą. Na jeden z wpisów zareagowała sama Martyna Wojciechowska, a po jej wpisie sytuacja zrobiła się niezręczna.

Rozstanie Martyny i Przemka

Od kilku dni z ust Polaków nie schodzi temat rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Para jesienią ubiegłego roku wzięła ślub. Wówczas wydawało się, że zarówno jedno, jak i drugie w końcu znalazło swoją wymarzoną, drugą połówkę.

Parę dni temu wszyscy fani małżeństwa zaskoczyli się, kiedy w mediach pojawiła się informacja dotycząca ich rozstania. Początkowo mało kto mógł uwierzyć w te doniesienia. Wraz z czasem jednak głos zabrała Martyna potwierdzając zakończenie swojego małżeństwa.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska o rozstaniu z mężem

Wojciechowska zareagowała na post męża

Po wpisie Martyny głos zabrał również Przemek, umieszczając na swoim Instagramie wpis, który był odpowiedzią na słowa żony. Kossakowski przyznał, że decyzja o odejściu była przemyślana i w żaden sposób niepodjęta pochopnie:

„Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. 

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy.

Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym.”

Choć początkowo to na Przemka wylała się fala hejtu, pod jego oświadczeniem można było czytać wpisy internautów, dodające mu otuchy.

Wśród licznych komentarzy pojawił się wpis Lidii Kazen, która pełni funkcję dyrektora programowego stacji TTV, gdzie emitowany jest program prowadzony przez Kossakowskiego Down The Road.

Lidia to wspólna przyjaciółka Martyny i Przemka, która była również obecna na ich ślubie. Wpis Kossakowskiego skomentowała następująco:

„Zawsze z Tobą”

Na wpis przyjaciółki postanowiła zareagować sama Martyna, w odpowiedzi przyznając:

„To ciekawe, bo mi mówiłaś to samo.”

Wpis Lidii Kazen pod oświadczeniem Przemka Kossakowskiego

Zaskoczył Was wpis Martyny?

Źródło: Instagram Martyny Wojciechowskiej, Instagram Przemka Kossakowskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry