Połącz się z nami

Wojewódzki i Figurski znowu razem. Zjednoczyli się w słusznej sprawie

Wojewódzki i Figurski znowu razem

Z życia gwiazd

Wojewódzki i Figurski znowu razem. Zjednoczyli się w słusznej sprawie

Kilka dni temu na Instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawiło się wspólne zdjęcie z Michałem Figurskim. Była to zapowiedź powrotu tego słynnego przed laty duetu. Tym razem jednak zjednoczyli się oni w związku z bardzo ważnym tematem. Wojewódzki i Figurski znowu razem. Zobaczcie!

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, który został dodatkowo okrzyknięty „samozwańczym królem TVN-u”. Jego autorski talk-show, w którym przeprowadza wywiady z licznymi gwiazdami, cieszy się bowiem od lat ogromną popularnością. Od 2006 roku przyciąga on telewidzów do stacji TVN. Jednakże program powstał już w 2002 roku i początkowo emitowany był w stacji Polsat.

Rozpoznawalność przyniosła mu również rola jurora w muzycznym talent-show „Idol”. Następnie także „X-factor”, „Mam talent” czy „Mali giganci”

Wojewódzki słynie ze swojej szczerości i braku obaw przed podejmowaniem nawet najbardziej kontrowersyjnych tematów. Karierę dziennikarską rozpoczął w drugiej połowie lat 80, pisząc felietony do różnych magazynów. Równocześnie z pracą w prasie pracował w radiu, prowadził wówczas audycję między innymi w radiowej Trójce. W latach 2003–2007 był zaś redaktorem Antyradia. Tam też wspólnie z innym dziennikarzem Michałem Figurskim właśnie zaczął prowadzić poranny program „Antylista”. Następnie Obaj wzięli również udział w kampanii reklamowej ówczesnej sieci komórkowej Era.

Wojewódzki i Figurski znowu razem

Panowie faktycznie przez lata pracowali razem w radiu, na początku w Antyradiu później też w Esce Rock, gdzie tworzyli kontrowersyjny, a zarazem bardzo lubiany duet. Łączyła ich nie tylko praca, ale też przyjacielska relacja.

Wiele między nimi zmieniło się, kiedy to Kuba wydał swoją książkę „Nieautoryzowana autobiografia” i zdradził zbyt dużo szczegółów z prywatnego życia Michała. Po tych wydarzeniach z pewnością przełomowym momentem było, to kiedy Figurski w ubiegłym roku zjawił się w programie Kuby.

Zobaczcie także: Górniak i Figurski u Wojewódzkiego. „Ja przyszedłem za zgodę, Edyta za Škodę”

Najwidoczniej wówczas jakieś lody zostały przełamane, bo panowie również teraz jednoczą siły, a Wojewódzki potwierdził to na Instagramie.

„WIELKI POWRÓT DUETU WOJEWÓDZKI & FIGURSKI⚠️🚀🎙️📻
Tym razem w związku ze Światowym Dniem Cukrzycy👈”
– napisał na Instagramie Kuba

W związku ze Światowym Dniem Cukrzycy, który miał miejsce 14 listopada, Kuba postanowił bowiem wesprzeć fundację Michała. Przypomnijmy, że jest on założycielem fundacji „Najsłodsi”. Założył ją, chcąc pomagać chorym na cukrzycę i obalać tabu związane właśnie z tą chorobą. 

I co sądzicie? Myślicie, że Panowie odbudowali swoją relację, czy to tylko chwilowe pojednanie w słusznym celu?

Jedno jest pewne, jakkolwiek by nie było, liczą się dobre chęci wsparcia ważnego tematu.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry