Kuba Wojewódzki kupił nowy apartament! Zobacz, jak mieszka “Król TVN-u”!

4 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Kuba Wojewódzki wszystkim jest znany z zamiłowania do luksusu. Król TVN-u od zawsze podkreślał, że kocha najdroższe samochody, a jego ubrania są warte krocie. Jak można się domyślić nie inaczej ma w kwestii mieszkania. Zobaczcie, gdzie swoje apartamenty ma gwiazdor TVN!

Mieszkanie Wojewódzkiego z widokiem na Bałtyk

Dziennikarz, o którego zarobkach krążą legendy, a on sam jak tylko może podsyca plotki na ten temat, na pewno może pozwolić sobie na zakup prawdziwych perełek wśród mieszkań. Kuba Wojewódzki od jakiegoś już czasu lubi pokazywać na swoim profilu w social-mediach, wnętrza swoich apartamentów.

Jego gdańskie mieszkanie z widokiem na Bałtyk naprawdę robi wrażenie, a widok zapiera dech w piersiach! Jest urządzone w minimalistycznym, ale bardzo eleganckim stylu. Zobaczcie sami!

Nowe mieszkanie Kuby Wojewódzkiego

Nie jest to jego jedyne miejsce pomieszkiwania. Jeszcze do niedawna będąc w stolicy, Kuba Wojewódzki mieszkał na Powiślu. Jednak jak możemy zauważyć, ta lokalizacja już mu się znudziła i postanowił się przeprowadzić. Całkiem niedawno Wojewódzki pochwalił się swoim nowym nabytkiem. Kolejny apartament znajduje się w Warszawie i wszystko wskazuje na to, że Wojewódzki został jego nowym właścicielem.

Dziennikarz bierze pod uwagę zawsze najlepsze lokalizacje, bo jego najnowszy zakup znajduje się zaraz przy Łazienkach Królewskich. Według doniesień tabloidów Kuba dzięki nowemu mieszkaniu został sąsiadem takich gwiazd sportu jak Robert Lewandowski czy Arkadiusz Milik.

Zobacz także: Zobaczcie, jak wygląda salon Lewandowskich!

Jednak czy aby na pewno wskazana lokalizacja przez Wojewódzkiego jest prawdziwa? Wszyscy, którzy znają poczucie humoru Króla TVNu wiedzą, że lubi on zażartować i wprowadzić fanów w błąd. Może jego zakupy coraz to nowszych i droższych apartamentów i samochodów są spowodowane tym, że wciąż jest singlem i próbuje tym zastąpić pustkę w sercu?

Jak myślicie?

Źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej