Wojewódzki w “DDTVN” kolejny raz zmiażdżył Rozenek i Cichopek! Przesadził?

7 września 2021
Przez: : M.S.

We wtorkowy poranek kontrowersyjny showman odwiedził studio Dzień Dobry TVN. Podczas rozmowy z gospodarzami programu Wojewódzki uderzył w Rozenek i Cichopek nie pozostawiając na gwiazdach suchej nitki.

Kuba Wojewódzki w TVN

Kuba Wojewódzki to dziennikarz, prezenter i osobowość telewizyjna, która od zawsze wzbudza sporo kontrowersji. Jego cięty język i szorstki żart znany jest wszystkim widzom jego programu Kuba Wojewódzki, gdzie gospodarz przeprowadza rozmowy ze swoimi gośćmi często nabijając się z nich. Przed pracą w TVN, pracodawcą dziennikarza była stacja Polsat. Wojewódzki swoją popularność zdobył dzięki Idolowi, gdzie w kontrowersyjny sposób oceniał uczestników wokalnego talent show.

Kuba Wojewódzki w TVN
Kuba Wojewódzki

Kuba niejednokrotnie wyrażał swoją niecheć do niektórych osób z polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że lata temu popadł w konflikt z Dodą i Radosławem Majdanem. Niepochlebnie również wypowiadał się na temat Kasi Cichopek, Małgorzaty Rozenek, Weronice Rosati i wielu innych.

W jednej z wypowiedzi dla Playboya posunął się o krok za daleko nawiązując do Małgosi Rozenek:

“Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…doliła, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie”

Wojewódzki uderzył w Rozenek i Cichopek w DDTVN

We wtorkowy poranek Wojewódzki był gościem w porannym paśmie śniadaniowym Dzień dobry TVN. Podczas rozmowy z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, prezenter po raz kolejny uderzył w Małgosię Rozenek i Kasię Cichopek:

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. (…) Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w “Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci.

Jego wypowiedź nie spodobała się gospodyni programu, która zwróciła uwagę Wojewódzkiemu, że przesadził. Kuba wtedy wytłumaczył, dlaczego rzadko jest gościem śniadaniówki:

Brak moich wizyt był także efektem tego, że w tym programie zatrudniacie ludzi, którzy kiedyś pracowali w Plotku, Pudelku, czyli w nienawistnych serwisach. A ja tego nie akceptuję, bo te dwa światy się ze sobą nie dogadują.

Uważacie, że Wojewódzki nieco przesadził?

Źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego, Instagram Kasi Cichopek, Instagram Małgorzaty Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

2 Comments

  1. Fann pisze:

    To prawda co wojewódzki powiedział 100% zgoda

  2. Dagmara pisze:

    Nie, nie przesadził, był sobą i powiedział prawdę, oglądałam i mówił dużo fajnych i ciekawych rzeczy ale oczywiście wy usłyszeliscie tylko Cichopek i Rozenek zeby można było podsycić bezsensowne dyskusje

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej