Połącz się z nami

Wojewódzki poleciał po bandzie i uderzył w Tomasza Kammela…

Tomasz Kammel skrytykowany przez Wojewódzkiego

News

Wojewódzki poleciał po bandzie i uderzył w Tomasza Kammela…

Tomasz Kammel to bez wątpienia ulubieniec władz TVP, co nie podoba się wielu prezenterem i dziennikarzom z konkurencyjnych stacji. Ostatnie zachowanie prezentera Telewizji Polskiej wobec prezesa TVP Jacka Kurskiego odbiło się szerokim echem w mediach. Tę sytuację wyśmiał Piotr Gąsowski, teraz Wojewódzki wbił szpilę Kammelowi podczas swojego wtorkowego programu w TVN…

Co wiemy o Tomaszu Kammelu?

Tomasz Kammel z Telewizją Polską związany jest od ponad 20 lat. Od tego czasu niewątpliwie stał się twarzą TVP. Poprowadził liczne programy rozrywkowe w stacji, a od jakiegoś czasu jest gospodarzem porannego pasma Pytanie na śniadanie. Chociaż władza w TVP przez te wszystkiego lata zmieniała się wielokrotnie, jednak on wciąż był wierny telewizji Polskiej. Chociaż wielokrotnie spekulowano, że ze względu na swojego poglądy, dni Tomka w TVP są policzone, on udowadniał, że jest zdecydowanym ulubieńcem władz stacji.

Kammel do Jacka Kurskiego cud życia

W lutym z Telewizją Polską pożegnała się Marzena Rogalska, wieloletnia partnerka programowa Tomka. Jak donosiły wtedy media, ponoć Tomasz nie pożegnał się odpowiednio ze swoją przyjaciółką. Od tego czasu osoby związane z konkurencyjnymi stacjami zaczęły wytykać dziennikarzowi współpracę z TVP.

Zobacz także: Kammel nie pożegnał Marzeny Rogalskiej?

Oliwy do ognia dolała ostatnia sytuacja, która wydarzyła się podczas koncertu wielkanocnego Cud życia Andrea Boccieli’ego. Prezenter skierował wtedy mowę do siedzącego w pierwszym rzędzie Jacka Kurskiego wraz z ciężarną wtedy Joanną Kurską.

Bocelli zatytułował swój koncert „Cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko… Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy

Po tych słowach, Kammel został skrytykowany przez internautów za lizusostwo. Również Piotr Gąsowski zdecydował się odnieść do sytuacji w dość zabawny sposób, przerabiając jedną ze scen z Misia.

Wojewódzki wbił szpilę Kammelowi

Tym razem zachowanie Kammela wobec swojego szefa skomentował Kuba Wojewódzki. Podczas wstępu do swojego wtorkowego wydania programu Kuba Wojewódzki zwrócił się do swojej widowni:

„Dziś chciałbym zacząć trochę inaczej. Dziś chciałbym zacząć tak jak mój były kolega z TVP. Chciałbym dziś zacząć od powitania cudu życia w pierwszym rzędzie… dobry wieczór państwu, dobry wieczór. Jako że jesteśmy w telewizji demokratycznej, amerykańskiej to ja witam cud życia we wszystkich rzędach… witam bardzo serdecznie. Zacytowałem mojego byłego kolegę. Zawsze myślałem, że tylko poród może być pośladkowy, jednak okazuje się, że powitanie także. Co ta zaraza robi z ludźmi naprawdę i nie mówię o koronawirusie, mówię o TVP.”

Myślicie, że słusznie Kammel krytykowany jest przez swoich znajomych z branży?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry