Połącz się z nami

Wojtek Szczęsny nagra płytę z Mariną? Ma talent wokalny?

Z życia gwiazd

Wojtek Szczęsny nagra płytę z Mariną? Ma talent wokalny?

Głos Mariny kocha na świecie wielu ludzi! W tym jej mąż, Wojtek Szczęsny. Para bardzo wspiera się w swoich karierach. Co więcej, utalentowany piłkarz napisał tekst jednej piosenki Mariny. Oprócz tego, na Instagramie możemy posłuchać urywki ich wspólnego śpiewania. Czy to wystarczy, żeby piłkarz pojawił się na następnej płycie Mariny?

Wojtek Szczęsny płyta

Piękna żona Szczęsnego w rozmowie z Party.pl zdradziła, czy głos Wojtka nadaje się do nagrania płyty. Mimo, że angażuje męża w swoją karierę muzyczną, to nie musi od razu oznaczać, że chciałaby z nim nagrać nową płytę. Co na ten temat mówi sama Marina, czy odważyłaby się na taki odważny krok? Artystka odpowiada dziennikarce Party.pl bardzo żartobliwie na wszystkie pytania. Sami zobaczcie, jakie zdanie na temat płyty Wojtka ma Marina:

-Bo ostatnio Wojtek napisał słowa do piosenki?

Tak

-To może tutaj już teraz duet, bo śpiewanie już takie jakieś na Instagramie było, więc, kto wie?

-Co innego, że śpiewamy sobie w domu, muzykujemy, to jest jedna rzecz. A natomiast, no jakby nie…nie łączymy jakby naszej pracy, jakby są jakieś tam granice. Więc… na spokojnie. Natomiast to, że napisał mi tekst, to było zaskoczenie dla mnie i totalny szok, ale nie wpuściłabym go do studia, żeby mi tam coś pośpiewał. Także Wojtuś…sorry!

-Nie ma do tego talentu?

-To znaczy, on twierdzi, że ma, ale tylko on.

-A słowa jakieś, myślisz że teraz też by chciał? No bo mam wrażenie, że on po prostu chce być może częścią też tego Twojego życia i dlatego stąd takie ciągoty?

-Ale on jest częścią mojego życia.

-Muzycznego.

-Nie no zobaczymy, to wszystko jest tak u nas naprawdę na luzie, spontanicznie. To nie było tak, że zaplanowaliśmy, że on napisze tekst. Po prostu zaskoczył mnie. Po prostu przyszedł do mnie z tekstem gotowym. Kurcze, świetnie siedzi, więc jakby mnie zaskoczył, no to fajnie, jestem otwarta. Natomiast to nie jest tak, że my siedzimy i pracujemy, no jakby, każdy ma tam swoje zajęcia.

A wy co o tym myślicie, czy nagranie płyty z Wojtkiem byłoby dobrym pomysłem? Ciekawe co na to sam Wojtek Szczęsny!

View this post on Instagram

From Mykonos with love ❤️ @marina_official

A post shared by Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) on

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry