Połącz się z nami

Wow! Maja Sablewska spotkała się z Victorią Beckham! Jaki był cel? Musicie to zobaczyć!

News

Wow! Maja Sablewska spotkała się z Victorią Beckham! Jaki był cel? Musicie to zobaczyć!

Całkiem niedawno Maja Sablewska, spełniła jedno ze swoich największych marzeń, spotkała się z Victorią Beckham! Czym było dla niej to spotkanie! Jak wyglądały razem obie Panie! Dla nie jednego będzie to nie lada zaskoczenie. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Jak wiemy od dawna Maja Sablewska, propaguje zdrowy styl życia i popularyzuje modę wśród kobiet i mężczyzn w naszym kraju. Tym razem przypadła jej inna ważna rola, promowania w Polsce nowej sportowej kolekcji Victorii Beckham dla marki Reebok.

Maja poleciała do Nowego Jorku, na biznesowy lunch, aby omówić szczegóły współpracy, przy tej okazji miała możliwość spotkania się z projektantką i byłą wokalistką Spice Girls, osobiście, co było jej marzeniem od dawna.  Sablewska wyznała, że w spotkaniu uczestniczyli też David Beckham i dzieci pary, ale największe wrażenie zrobiła na niej sama Victoria.

„Victoria jest przecudowną kobietą, no i bizneswoman przy okazji”– zdradziła w wywiadzie Maja.

Spotkanie Posh Spice było dla Sablewskiej nie małym przeżyciem. Na swoim Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z gwiazdą pisząc:

„Ten rok zaczął się dla mnie wyjątkowo, pod różnymi względami…A spotkanie z Victorią było spełnieniem moich najskrytszych marzeń…naprawdę poczułam, że wszystko jest możliwe”.

Jak wyglądały gwiazdy? Zobaczcie!

Komentujący internauci komplementowali obie Panie, jedni chwalili Maję za stylizację i gratulowali jej, dla innych wielkim zaskoczeniem był wzrost Victorii.

A wy co sądzicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry