Wpadka na Miss Polski 2020. Internauci nie mają litości dla wokalistki. Fałszowała i zapomniała tekstu?

17 stycznia 2021
Przez: : M.S.

17 stycznia odbyła się 31. edycja wyborów Miss Polski. Internauci oburzyli się po występie jednej z gwiazd. Wpadka na Miss Polski 2020! Rzeczywiście było tak źle?

Miss Polski to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności w Polsce. Biorą w nim udział kandydatki, które są Polkami oraz mieszkają w Polsce. W tym roku odbył się 31. edycja wyborów Miss Polski. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystość różniła się nieco od tych z poprzednich lat, gdyż odbywała się bez udziału publiczności. O tytuł najpiękniejsze Polki walczyło 23 śliczny Polek. Jednak tylko jedna z nich otrzymała koroną oraz została wybrana Miss Polski 2020.

Konkurs poprowadzili niezastąpieni Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Hyży. W jury zasiadły natomiast same kobiety. Pierwsza z nich jest Ewa Wachowicz , Anna Wyszkoni, Viola Piekut,  Joanna LiszowskaOlga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kadiborska i Elżbieta Sawerska. Uroczystość swoimi występami uświetniali m.in. Kortez, Paweł Domagała, Ania Wyszko oraz Monika Lewczuk.

Wpadka na Miss Polski 2020. Internauci nie mają litości dla wokalistki

Po występie jednej w gwiazd, w sieci rozpętała się burza. Internauci nie kryli rozczarowania wykonaniem Moniki Lewczuk. Wielu zarzuciło wokalistce brak przygotowania. Niektórzy również uważają, że artystka fałszowała i zapomniała tekst.

“Co to za fałsz i bełkot tej pani co śpiewa 🤦‍♀️🤦‍♀️”

“Oj wokal masakra..”

“chyba zapomina słów”

“Monika zbyt późno poznała repertuar, który ma wykonać i nie zdążyła się przygotować?”

Nie da się ukryć, że internauci nie mają litości dla wokalistki. Jednak warto zwrócić uwagę, że Monice mógł towarzyszyć ogromny stres, zatem wielu powinno się zastanowić przed tym, jak kogoś urażą w sieci.

A Wam, jak się podobało?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej