Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Wpadka produkcji!? Wydało się, które pary pozostały w małżeństwie…

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Wpadka produkcji!? Wydało się, które pary pozostały w małżeństwie…

Na naszych ekranach aktualnie emitowana jest już szósta edycja eksperymentu społecznego, którym jest program Ślub od pierwszego wejrzenia. Choć nadal nie poznaliśmy decyzji par, to wiele wskazuje na to, że produkcja przez przypadek zdradziła, które pary zdecydowały się pozostać w małżeństwie. Fani nie mają wątpliwości, że to właśnie taki będzie finał nowego sezonu.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6

Szósta edycja programu stacji TVN cieszy się sporą oglądalnością. Tym razem w programie poznaliśmy szóstkę uczestników, którzy zdecydowali się poznać swoich małżonków dopiero w dniu ślubu. Aneta i Robert, Kasia i Paweł oraz Julia i Tomek postanowili poszukać swojej drugiej połówki w programie.

Podczas trwania programu nie tylko mogliśmy bliżej poznać jego uczestników, ale również z każdym odcinkiem widzimy, jak układają się relację pomiędzy nimi. Bez wątpienia każda z par ma swoich wiernych fanów, którzy trzymają kciuki za powodzenie ich związku.

Zobacz także: Eksperci ze Ślubu od pierwszego wejrzenia w ogniu krytyki!

Choć dopiero podczas finałowego odcinka powinniśmy poznać decyzję uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia na temat tego, czy nadal chcą pozostać w małżeństwie, to wiele wskazuje na to, że produkcja ujawniła widzom to już teraz. Skąd takie podejrzenia?

Które pary ze Ślubu od pierwszego wejrzenia będą razem?

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawił się filmik. Produkcja poinformowała w nim o zbliżających się castingach do kolejnej edycji. Na nagraniu możemy zobaczyć cztery pary: Anitę i Adriana, Agnieszkę i Wojtka oraz dwie pary z szóstej edycji. Czy to oznacza, że Aneta i Robert oraz Kasia i Paweł zdecydowali się pozostać w małżeństwie?

Zobacz także: Tomek i Julia nie będą razem? Wiele na to wskazuje!

Fani programu jasno zaznaczają pod postem, że tym samym produkcja zdradziła zakończenie szóstego sezonu:

“Czyli już wiemy, że Aneta i Robert oraz Kasia i Paweł pozostali w związku. Zwróćcie uwagę, że w czołówce pokazują tylko Anitę i Adriana oraz Agnieszkę i Wojtka z poprzednich edycji (pary, które nadal są razem). I dwie nowe pary.”

“Zauważyliście, że w telewizji leci info o castingu do kolejnej edycji? Są tam Agnieszka z Wojtkiem, Anita z Adrianem, ale też Kasia z Pawłem i Aneta z Robertem? Czy to znaczy, że im się udało?” – czytamy pod postem.

Małżeństwa ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Aneta i Robert oraz Kasia i Paweł nie wezmą rozwodu?

Czy tym samym produkcja przedwcześnie zdradziła widzom, jak potoczą się losy par z szóstej edycji? Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na finałowy odcinek programu.

Myślicie, że tylko Julia i Tomasz zdecydowali się na rozwód?

Źródło: Facebook Ślub od pierwszego wejrzenia / Instagram / YouTube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry