Połącz się z nami

Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”! Widzowie nie mogli uwierzyć!

Rozrywka

Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”! Widzowie nie mogli uwierzyć!

Jak codziennie w godzinach porannych był emitowany program śniadaniowy „Pytanie na Śniadanie”. Jednak ten odcinek widzowie zapamiętają na długo, po wpadce, która miała tam miejsce! Aż ciężko uwierzyć! Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”!

Programy nadawane na żywo często muszą liczyć się z tym, że coś może pójść nie tak. A jak wiadomo, nie ma możliwości wycięcia gafy. Już nie raz byliśmy świadkami przeróżnych wpadek na ekranach naszych telewizorów.

Bez wątpienia, jedną z najgłośniejszych był Pan Ząbek, który również w tym samym programie w telewizyjnej dwójce, na długie lata stał się hitem internetu. Przypomnijmy, że dziennikarka Marzena Rogalska została poważnie skaleczona gwoździem podczas nieudanej sztuczki iluzjonisty Pana Ząbka, który znany jest również z programu „Mam Talent”. Tę wpadkę możecie zobaczyć TUTAJ!

Przejęzyczenia, wpadki czy prześmieszne próby ratowania programu przez prowadzących to chleb powszedni. Wiadomo jest również, że programy na żywo rządzą się swoimi prawami i czasami, naprawdę ciężko jest zapanować nad programem, którego nie da się zmontować.

Śmieszne sytuacje nie tylko zdarzają się prowadzącym, ale również osobą, które biorą udział w ich produkcji. Podczas kiedy program leci na naszych ekranach, cała ekipa pracująca przy nim na pewno musi być bardzo skupiona. Niemniej jednak jak widzimy, każda z osób może mieć nieco słabszy dzień.

Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”! Widzowie nie mogli uwierzyć!

Podczas „Pytania na Śniadanie”, kiedy Tomasz Kammel wraz z Marzeną Rogalską prowadzili rozmowę w studio, na naszych ekranach pojawił się komunikat. Na pasku mogliśmy zobaczyć planszę z danymi do głosowania w ankiecie. Pytanie na naszych ekranach brzmiało:

„Czy lubisz warzywa?”

Nie ma w tym pytaniu nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że pan, który zajmuje się paskami, które widzimy na naszych ekranach, nie napisał tego zdania z błędem. Brzmiało one:

„Czy lubisz ważywa?”

Widzowie bardzo szybko uwiecznili tę wpadkę na zdjęciu, które już krąży w sieci. Oczywiście prowadzący nie mieli pojęcia o tak rzucającym się w oczy błędzie ortograficznym. Niemniej jednak ta sytuacja rozbawiła wiele osób, a „pan paskowy” na pewno na zawsze zapamięta jak poprawnie pisać ten wyraz.

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry