Połącz się z nami

Wpadka Zdrójkowskiego i zaskakujące zakończenie programu! Kto został zwycięzcą „Dance Dance Dance”?

Rozrywka

Wpadka Zdrójkowskiego i zaskakujące zakończenie programu! Kto został zwycięzcą „Dance Dance Dance”?

W niedzielę wielkonocną poznaliśmy zwycięzców  show tanecznego TVP  „Dance Dance Dance”. Wyniki zdecydowanie zaskoczyły widzów. Większość spodziewała się zupełnie innego zakończenia!

Po dwóch miesiącach wielkich zmagań tanecznych poznaliśmy zwycięzców pierwszej edycji „Dance Dance Dance”. Główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych otrzymali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska! To niezłe zaskoczenie, bo większość obstawiała wygrana sióstr Kazadi!

W „Dance Dance Dance” wzięło udział w sumie sześć par.  Co odcinek musieliśmy żegnać się z jedną z nich. Finałowy odcinek rozpoczął się od występu wszystkich uczestników,  którzy zaprezentowali taniec do choreografii z klipu Justina Timberlake’a „Can’t Stop the Feeling”. Następnie nadszedł czas na finałowe tańce. Pierwsi na scenę wyszli Adam i Wiktoria, którzy przygotowali choreografię do teledysku Christiny Aguilery „Candy Man”. Adam Zdrójkowski podczas tego wykonania zaliczył niezłą wpadkę. Aktor zapomniał choreografii! Jednak to nie zaważyło na opinii jurorów, którzy pochwalili parę za taniec. Kolejno na scenie pojawiły się siostry Kazadi, które wykonały choreografię do hitu Pharrella Wiliamsa „Happy.

Następnie przyszedł czas na solowe występy każdego z uczestników.  Adam zatańczył do piosenki „We’ve Got It Goin’ On”,
Backstreet Boys, Victoria do Side to side” Ariany Grande i Nicki Minaj, Wiktoria do Single Ladies” Beyonce i swoim występem zakończyła rywalizację Patricia Kazadi do The greatest” Sii.

Tym razem w wyłonieniu zwycięzców swój udział mieli widzowie, którzy za pomocą smsów głosowali na swoich ulubieńców. Chociaż to wygrana Patricii i Victorii wydawała się być pewniejsza, to jednak decyzją widzów to Adam i Wiktoria wygrali pierwszą edycje „Dance Dance Dance”.

Młodzi aktorzy nie kryli zaskoczenia. Po ogłoszeniu wyników Adam opublikował na swoim Instagramie wpis:

„O boże…. to się dzieje naprawdę. Kochani razem z Wiktorią bardzo, ale to bardzo dziękujemy za wasze wsparcie. To dzięki wam udało się zwyciężyć 1 edycję Dance Dance Dance. Kazadi i Victoria byłyście genialne! Dziękujemy! 100.000 zł przekazaliśmy na fundacje Akogo?. Wspaniałe jest to że możemy pomagać innym i rozwijać siebie w jednym! Pozdrawiamy was serdecznie! Dziękujemy”

A wy komu kibicowaliście?  

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry