Wpadki na Telekamerach 2020! Markowski oraz Tomson i Baron w centrum uwagi!

4 lutego 2020
Przez: : M.J

Telekamery są jednymi z najważniejszych nagród w świecie show-biznesu, bo to telewidzowie decydują, kto dostanie ową statuetkę. Podczas gali, która na naszych ekranach leciała na żywo, nie brakowało również drobnych wpadek, które nie uszły uwadze telewidzów. Zobaczcie! Wpadki na Telekamerach 2020!

3 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie zostały wręczone Telekamery w plebiscycie Teletygodnia. Na uroczystej gali nie brakowało największych nazwisk ze świata show-biznesu. Również gwiazdy i tym razem na zawiodły na czerwonym dywanie, a jeżeli chodzi o najodważniejszą stylizację wieczoru, to bez wątpienia taka statuetka należałaby się Dodzie.

Wpadki na Telekamerach 2020!

Podczas gali, statuetki wręczali znani aktorzy, muzycy i dziennikarze. Jedną z osób, która wręczyła nagrodę w kategorii Najlepszy Juror, był Grzegorz Markowski, który również uświetnił galę swoim występem. To właśnie on, był jedną z osób, którym tego wieczoru nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Grzegorz Markowski wpadka

Każda z osób, która ogłaszała wyniki, trzymała publiczność nieco w napięciu, ponieważ podczas tego rodzaju plebiscytów należy zaczynać odczytywanie od trzeciego miejsca. Markowski, jednak ominął trzecie i drugie miejsce od razu ogłaszając, że Telekamerę w kategorii Najlepszy Juror zdobyli Tomson z Baronem. Nie była to rażąca wpadka, jednak nie dowiedzieliśmy się, kto z pozostałych nominowanych również stanął na podium.

Źródło:
https://www.instagram.com/polsatofficial/

Tomson i Baron wpadka

Kolejną wpadką, która nie uszła uwadze telewidzów, było wręczenie statuetki dla Tomsona i Barona. Jak wspominaliśmy powyżej, chłopaki z zespołu Afromental zdobyli nagrodę dla Najlepszego Jurora. Wspomnijmy również, że to właśnie Grzegorz Markowski wręczał im statuetkę. Pomimo tego, że mężczyzn było dwóch, to w ich ręce trafiła tylko jedna Telekamera. Najwidoczniej organizatorzy zorientowali się, że zwycięzców jest więcej. Po rozdaniu wszystkich statuetek, Katarzyna Pakosińska ze sceny ogłosiła, że za kulisami znalazła się jeszcze jedna figurka Telekamery, dla drugiego z chłopaków, co rozbawiło publiczność w Teatrze Polskim w Warszawie.

Trzeba również wspomnieć o Dodzie, która była o krok od wpadki na czerwonym dywanie, a wszystko za sprawą jej odważnej kreacji. Niemniej jednak piosenkarka do perfekcji opanowała pozowanie na ściankach w sukienkach, które niejednej kobiecie sprawiłyby duży problem. Zobaczcie TUTAJ!

Też zauważyliście powyższe wpadki podczas wczorajszej gali rozdania Telekamer 2020?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej