Połącz się z nami

Wpis Pawła z „Love Island” rozjuszył internautów! Poszło o piersi Moniki!

Z życia gwiazd

Wpis Pawła z „Love Island” rozjuszył internautów! Poszło o piersi Moniki!

Pod jednym ze zdjęć, które udostępnił uczestnik programu Love Island Wyspa Miłości Paweł, wywiązała się dyskusja odnośnie piersi Moniki. Dziewczyna po programie związała się z jednym z bliźniaków. Teraz wpis Pawła z „Love Island” rozjuszył internautów. Zobaczcie!

Jeszcze podczas pobytu w programie Love Island, nikt z uczestników nie dawał szans na to, że Monika z Pawłem mogą stworzyć prawdziwy związek. Przypomnijmy, że Monika była zauroczona we Franku, którego wybrała Marietta. Dziewczyna musiała wybrać pomiędzy bliźniakami i nie kryła żalu, że doszło do takiej sytuacji. Jednak nadal pozostała w programie z Pawłem u boku. Ich wspólna przygodna na wyspie nie trwała długo. Poprzez głosowanie reszty mieszkańców ta dwójka musiała opuścić wyspę, ponieważ ich zdaniem nie stworzą związku. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Jakie było zdziwienie wszystkich, kiedy okazało się, że Monikę i Pawła naprawdę połączyło gorące uczucie. Teraz ich wciąż rozwijającą się relację możemy obserwować na ich profilach na Instagramie, gdzie chętnie odpowiadają na pytania swoich fanów.

Jak wiadomo każdy z uczestników przez swój udział w programie dorobił się bardzo licznego grona fanów, którzy z chęcią śledzą ich dalsze losy już w normalnym życiu. Tak też jest w przypadku Moniki i Pawła. Na ich profilach w social-mediach, coraz częściej pojawiają się wspólne zdjęcie. Jednak pod tym, które udostępnił Paweł, wywiązała się dyskusja odnośnie piersi Moniki! Co na ten temat sądzi mężczyzna? Zobaczcie!

Wpis Pawła z „Love Island” rozjuszył internautów!

Paweł opublikował zdjęcia, które obrazują, jak Monika stopniowo otwierała się na mężczyznę. Obydwoje pozują w czarnych skórzanych kurtkach i o ile tors Pawła nikogo nie zdziwił, to jedna z internautek przyczepiła się do biustu Moniki! Jak na to zareagował jej ukochany?

Jedna z internautek zapytała Pawła, gdzie są Moniki piersi. Ten komentarz nie uszedł jego uwadze i postanowił odpisać!

„Gdzie Monika ma piersi???🤔🤔🤔”zapytała internautka

„spokojnie zrobi się :)”odpowiedział jej Paweł.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4XejFhFHvS/

Jego odpowiedź wywołała istną burzę pod zdjęciem. Internauci zarzucili mu, że jego komentarz jest niemądry i nie przystoi mężczyźnie w ten sposób odpisywać. Jak czytamy w późniejszych wpisach, Paweł szczerze wyznał, że lubi sztuczne piersi i nie ma w tym nic dziwnego. Jak również zaznaczył, Monika sama mu obiecała, że je zrobi.

„i dalej będę przy swoim zdaniu 🙂 uważam ze cycki zrobione dobrze są atrakcyjne dla oka i wiele dają do pewności Siebie kobiety . Tak lubię sztuczne piersi ! I co w tym dziwnego ? 🙂 i Monia obiecuje ze tez takie będzie miała :)” (pisownia oryginalna)Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4XejFhFHvS/

Również na profilu dziewczyny pojawił się wpis, w którym wyraźnie dała do zrozumienia, że nie zamierza robić piersi dla Pawła, bo sama już dawno miała taki plan zanim go poznała i zamierza go zrealizować! Naszym zdaniem każdy ma prawo robić ze swoim ciałem to, na co ma ochotę!

Też uważacie, że komentarz Pawła był nie na miejscu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry