Połącz się z nami

Wraca „The Voice of Poland”! Ruszyły castingi! [ZASADY]

News

Wraca „The Voice of Poland”! Ruszyły castingi! [ZASADY]

To świetna wiadomość dla miłośników muzycznego talent show TVP. Wraca „The Voice of Poland”. Właśnie ruszyły castingi! Do kiedy trwają i jak przebiegają?

„The Voice of Poland” to polski format oparty na międzynarodowym „The Voice”. Muzyczny talent show emitowany jest w naszym kraju od 2011 roku i wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Dla wielu sympatyków tego rodzaju programów to jeden z najlepszych formatów. Wśród uczestników, którym po udziale w „The Voice of Poland” udało się zrobić karierę są m.in. Mateusz Ziółko, Natalia Nykiel, Sarsa czy Baranovsky. Program doczekał się już 10 edycji, a teraz startuje kolejne 11 już odsłona słynnego programu! Wraca „The Voice of Poland”!

Dotychczas w rolach trenerów widzowie mogli zobaczyć m.in. Anię Dąbrowską, Nergala, Kayah, Marka Piekarczyka, Andrzej Piasecznego, Edytę Górniak, Marie Sadowską, Justynę Steczkowską, Barona i Tomsona z „Afromental”, Michała Szpaka, Patrycję Markowską oraz Natalię Kukulską. W ostatniej edycji programu na fotelach jurorskich swój debiut zaliczyli Margaret oraz Kamil Bednarek. Wiadomo, że w kolejnej edycji nie zobaczymy już Małgosi, jednak nadal pozostaje tajemnicą, kto zastąpi ją w 11 sezonie programu.

Wraca „The Voice of Poland”!

Wiadomo natomiast, że szykuje się powrót „The Voice of Poland”. Jak poinformowano na oficjalnym profilu programu na Instagramie, ruszyły właśnie castingi online!

Wystarczy mieć ukończone 16 lat, wejść na oficjalną stronę www.voicecasting.pl zarejestrować się podając adres e-mail oraz wypełnić ankietę. Następnie należy nagrać cover w języku polskim oraz drugi w języku angielskim. Zgłoszenia przyjmowane są do końca maja!

„Ruszył CASTING ONLINE do 11. edycji‼️ Wejdź na www.voicecasting.pl ✅

1️⃣ Podaj adres e-mail i po weryfikacji wypełnij krótką ankietę.
2️⃣ Nagraj jeden cover w języku polskim i jeden w języku angielskim.
3️⃣ Możesz zaśpiewać do podkładu lub akompaniować sobie na pianinie bądź gitarze. Możesz też zaśpiewać a capella.

Zapraszamy osoby, które ukończyły 16 lat. ✌️
Na zgłoszenia czekamy do 31 maja!”

Ponadto, jak udało się ustalić, ruszają również castingi do dwóch pozostałych wersji formatu „The Voice Kids” oraz „The Voice Senior”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry