Połącz się z nami

Wszyscy uczestnicy „Rolnik Szuka Żony 6”! Jak prezentują się panowie?

Rozrywka

Wszyscy uczestnicy „Rolnik Szuka Żony 6”! Jak prezentują się panowie?

Program „Rolnik Szuka Żony” już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Już tej jesieni na naszych ekranach pojawią się nowi uczestnicy programu, którzy będą szukać swojej drugiej połówki. Nic więc dziwnego, że fani nie mogą się doczekać emisji pierwszego odcinka. Nim to jednak nastąpi, poznajcie wszystkich rolników 6 edycji programu!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=pG1SiaEzm_k

Nie raz byliśmy już świadkami tego, że program naprawdę połączył ludzi. Nie da się również ukryć, że dzięki temu, iż show cieszy się tak ogromną popularnością to panowie bardzo często stają się celebrytami. Goszczą na pierwszych stronach gazet, a ich profile w mediach społecznościowych są obserwowane przez tysiące osób!Kto tym razem wykorzysta swoją szansę i nie tylko stanie się sławny, ale odnajdzie miłość swojego życia! Oto wszyscy uczestnicy „Rolnik Szuka Żony”!

Kim są Waldemar, Sławomir, Jakub, Seweryn i Adrian? Przekonajcie się!

Waldemar

To 46-letni kawaler z Mazowsza. Jest organistą w kościele. Ma dwójkę dzieci, które są owocem miłości jego 15-letniego małżeństwa. Od 6 lat Waldemar jest kawalerem, który szuka miłości. Pomimo tego, że ma własne gospodarstwo, to pracuje jako agent ubezpieczeniowy.

Sławomir

34-latek i pomimo tego, że jest rolnikiem, to pracuje jako strażak. Pochodzi z Kujaw i nie wyobraża sobie wyprowadzki ze swojego gospodarstwa, co niekiedy było kłopotem, jeżeli chodzi o znalezienie odpowiedniej partnerki. Ma on nadzieję, że dzięki udziałowi w show pozna wysoką, spokojną i szczerą kobietę. Od 3 lat jest singlem.

Jakub

Ma 42 lata. Prowadzi on swoje ogromne gospodarstwo. Jak sam o sobie mówi, jest wesoły, opanowany i otwarty na nowe możliwości. Jego kobieta powinna być również jego najlepszą przyjaciółką. Jakub uwielbia podróże, a szczególnie te dalekie, na które może polecieć samolotem. Pomimo paru przelotnych związków nie znalazł on kobiety swojego życia.

View this post on Instagram

Choć w dzieciństwie marzył o karierze żołnierza, praca na roli od samego początku była przeznaczeniem 42-letniego Jakuba, który dziś wspólnie ze swoim ojcem – burmistrzem jednego z wielkopolskich miast – kieruje pracą na wielkiego, 250-hektarowego gospodarstwa. Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei. Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie ukrywa też, że jako esteta zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera, otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce. Czy w „Rolniku” spełni swoje marzenia? Jeżeli chcesz poznać Jakuba napisz i wyślij list ze zdjęciem na adres Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121, z dopiskiem "Jakub" i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl #rolnikszukazony #rsz6 #rsz #6edycja #odcinek0 #wizytowki #tvp1 #Jakub

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Seweryn

To 28-letni młodzieniec, którego życie nie oszczędzało. Po śmierci rodziców zrezygnował ze swojej pasji, którą była piłka nożna, żeby zająć się 70-hektarowym gospodarstwem. Jest bardzo zaangażowany społecznie, jak i dużo pomaga pozostałym mieszkańcom swoje wioski. Jego poprzedni związek trwał 8 lat, jednak nie przetrwał próby czasu.

Adrian

To już ostatni uczestnik programu. Również 28-latek, który z wykształcenia jest geodetą. Pracuje jako kwiaciarz i rolnik. Jego pasją jest fotografia i narciarstwo. Adrian to prawdziwy romantyk, który marzy o wiecznej miłości, ślubie i dzieciach. Potrzebuje kobiety, która mocno stąpa po ziemi. Jak sam mówi, będzie do tańca i do różańca. Jego partnerka czasami powinna wybić mu głupie pomysły z głowy, ale przy tym nie może być zbytnio zazdrosna.

Jak możemy zauważyć, w tej edycji wszyscy panowie są dosyć młodzi i mają jedno marzenie, które dotyczy znalezienia miłości swojego życia.

To właśnie oni dostali najwięcej listów od kobiet i to właśnie im dana zostanie szansa znalezienia swojej drugiej połówki!

Żeby tak naprawdę lepiej poznać wszystkich uczestników programu, nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na pierwszy odcinek „Rolnik Szuka Żony”, który na naszych ekranach pojawi się już za kilka tygodni!

Jak zawsze gospodynią programu będzie niezastąpiona Marta Manowska!

Jak podobają Wam się wszyscy uczestnicy „Rolnik Szuka Żony 6”?

Macie jakiś swoich faworytów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry