Wszyscy zwycięzcy “The Voice Kids”! Pamiętacie?

9 marca 2024
Przez: : M.S.

24 lutego ruszyła 7. edycja muzycznego talent show dla dzieci. Kto zdobędzie tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce? O tym przekonany się już niebawem. Teraz przypominamy dotychczasowych zwycięzców The Voice Kids. Pamiętacie?

Program The Voice Kids

The Voice Kids to program muzyczny przeznaczony dla najmłodszych wokalistów. Formuła show niemalże niczym nie odbiega od wersji pierwotnej, w której biorą udział dorośli uczestnicy. Podobnie jak The Voice of Poland, muzyczne talent- show dla juniorów zyskało ogromną rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że i w tym roku The Voice Kids zagościło na ekranach naszych telewizorów.

24 lutego rozpoczęła się emisja 7. edycji talent- show dla dzieci, a wśród uczestników znalazło się wiele wokalnych talentów, które z całą pewnością będą miały okazję zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Przypomnijmy, że dzięki The Voice Kids swoją karierę świetnie rozwinęły m.in Roksana Węgiel czy Viki Gabor, która co prawda nie wygrała 2. edycji, ale dzięki ogromnemu potencjałowi na stałe zagościła na polskiej scenie muzycznej. Pamiętacie zwycięzców wszystkich edycji The Voice Kids?

Kto wygrał The Voice Kids?

Roksana Węgiel

Roxie Węgiel aktualnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Oprócz tego, że wygrała 1. edycję muzycznego talent- show dla dzieci (by la w drużynie Edyty Górniak), to została także zwyciężczynią Eurowizji Junior w 2018 roku. Te sukcesy z pewnością otworzyły młodej wokalistce drzwi do kariery muzycznej. Od tego czasu artystka wydała jeden album, a oprócz tego wraz ze swoją przyjaciółką wzięła udział w tanecznych hicie TVP Dance dance dance, a ostatnio sprawdziła się także w roli prowadzącej w tanecznych programie dla dzieci You can dance – nowa generacja.

Anika Dąbrowska

Zwyciężczynią 2. edycji The Voice Kids była Ania Dąbrowska, która rozwinęła się pod skrzydłami swojej trenerki Cleo. Po udziale w muzycznym programie, młoda wokalistka wydała dwa studyjne albumy, w 2020 roku Afirmację, a rok później płytę Póki co.

Marcin Maciejczak

3. edycję The Voice Kids wygrał Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Młody wokalista już podczas Przesłuchań w ciemno zachwycił jurorów i widzów swoim niesamowitym talentem i niezwykłą dojrzałością sceniczną. Od samego początku Marcin typowany był do zwycięstwa, dlatego jego wygrana nikogo nie zdziwiła.

Sarah Egwu- James

Młoda wokalistka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach podczas Przesłuchań w ciemno, a widzowie nie mieli wątpliwości do kogo będzie należała ówczesna edycja The Voice Kids. Tak też się stało, Sara trafiła do drużyny prowadzonej przez chłopaków z Afromental i brawurowo wygrała 4. edycję programu. Jednak to nie był koniec jej sukcesów, gdyż młoda artystka wygrała eliminacje do Eurowizji Junior w 2021 i ostatecznie zajęła drugie miejsce w konkursie piosenki europejskiej.

Sara Egwu- James w The Voice Kids
Sara Egwu- James (Instagram)

Zobacz także: Największe gwiazdy The Voice Kids! Jak potoczyły się ich kariery?

Mateusz Krzykała

Mateusz Krzykała wygrał 5 edycję The Voice Kids. W jego muzyczne możliwości już po kilku sekundach uwierzyła Cleo, do której drużyny trafił. Młody artysta świetnie gra na pianinie, czym zachwycił widzów. Przed preselekcjami do Eurowizji Junior 2022 mówiło się, że to właśnie Mateusz Krzykała będzie reprezentował nasz kraj w Armenii, tak się jednak nie stało.

Martyna Gąsak

Martyna Gąsak została zwyciężczynią 6 edycji The Voice Kids. Młoda artystka trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Pełna optymizmu uczestniczka zachwyciła jurorów oraz widzów swoim głosem, czym zagwarantowała sobie upragnione i prestiżowe zwycięstwo w muzycznym show.

Kto wygra 7. edycję The Voice Kids? Macie już swoich faworytów?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej