Wybieracie się na wakacje do innego kraju? Jasnowidz ostrzega

27 maja 2023
Przez: : B.Z

Wybieracie się na wakacje do innego kraju? Jasnowidz ostrzega co może się wtedy wydarzyć! Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Sporo osób decyduje się spędzić urlopy w innych krajach, które gwarantują dobrą pogodę. Tym razem może się to jednak okazać problematyczne. Popularny polski jasnowidz zdradził, czego powinniśmy się wtedy spodziewać. Ma to związek z niedawnymi wydarzeniami na niebie. O co chodzi? Szczegóły poniżej.

Wybieracie się na wakacje do innego kraju? Jasnowidz ostrzega

Sezon urlopowy i wakacje nadciągają wielkimi krokami. Wiele osób już od dawna ma zaplanowane wyjazdy – zarówno ta krajowe, jak i zagraniczne. Czy jednak osoby, które wybrały wypoczynek poza granicami Polski, powinny się czegoś obawiać? Zdaniem popularnego polskiego jasnowidza, mogą wystąpić pewne komplikacje z zagranicznymi wczasami. O wszystkim mówił Wojciech Glanc, a jego słowa przytacza portal o2.pl. Uznawany za jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce Wojciech Glanc uważa, że wszystko może mieć związek z ruchem lotniczym.

Jasnowidz Glanc uważa, że możemy być świadkami chaosu w ruchu lotniczym. Można przypuszczać, że chodzi o wielkie opóźnienia oraz odwoływane loty. Powodem mają być nasilające się incydenty, jak choćby niedawny z pojawieniem się nad krajem tajemniczego balonu obserwacyjnego. Przy okazji Wojciech Glanc uspokoił jednak, że nie przeczuwa żadnej katastrofy lotniczej. Niemniej jego słowa, które przytacza o2.pl, mogą budzić swego rodzaju niepokój:

“Jeśli mówimy o wakacjach, nie ma się co bać, że dojdzie do jakiejś katastrofy. Jednak możemy spodziewać się zawieruchy w połączeniach lotniczych, ponieważ będzie więcej takich sytuacji. (np. takich, jak pojawienie się balonu obserwacyjnego – przyp. red.)”

Po czym dodał, że chaos wywoła wiele problemów dla podróżujących:

Będzie chaotycznie, będzie dużo zamieszania i dużo problemów.

ZOBACZ TAKŻE: Zrobił to! Robert Karaś pobił rekord w morderczych zawodach, kapitalne wieści

Czy należy wierzyć w przepowiednie, jakie przekazują nam osoby trudniące się jasnowidzeniem?

Choć wiele przepowiedni jasnowidzów tratuje się z przymrużeniem oka, te niekiedy rzeczywiście się spełniają. Czy jednak podobnie będzie i tym razem? W sieci pojawia się wiele pytań na temat tego, czy słowa osób trudniących się jasnowidzeniem, należy traktować poważnie.

Tutaj należy zaznaczyć, że decyzja, czy należy wierzyć w przepowiednie jasnowidzów, zależy od osobistych przekonań i doświadczeń każdej osoby. Jasnowidztwo jest tematem kontrowersyjnym, a opinie na jego temat są podzielone.

źródło: o2.pl, foto: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej