Połącz się z nami

Wybór Sandry podczas finału „Hotel Paradise” rozczarował widzów! Co się stało?

Sandra hotel

Rozrywka

Wybór Sandry podczas finału „Hotel Paradise” rozczarował widzów! Co się stało?

Za nami wielki finał, w którym czekało sporo emocji. O tym, kto wygrał program, decydowali byli uczestnicy. Wybór Sandry podczas finału „Hotel Paradise” bardzo rozczarował widzów.

Sandra Mosakowska, która przez kilka tygodni przebywała w rajskim hotelu, nie zyskała dużej sympatii od strony innych współmieszkańców. Mimo iż wcześniej przyznała, że bardzo polubiła Latino, podczas finału stanęła po stronie Marietty i Chrisa. Dlaczego zmieniła zdanie?

Dokładnie 17 kwietnia po ośmiu tygodniach emisji nowego reality-show „Hotel Paradise” odbył się wielki finał programu. O zwycięstwo i wygraną 100 tys. złotych stanęły dwie pary – Marietta i Chris oraz Martyna i Latino.

O tym, która para wygra i zgarnie główną nagrodę, decydowali byli mieszkańcy rajskiego hotelu, którzy przez kilka tygodniu pobytu na indonezyjskiej wyspie zdążyli poznać swoich współmieszkańców. Jak się okazało, po stronie Martyny i Latino stanęły trzy osoby – Ola, Szymon oraz Łukasz. Reszta byłych uczestników programu chciała, aby zwycięzcami zostali Marietta oraz Chris i tak też się właśnie stało.

Wybór Sandry podczas finału „Hotel Paradise”

Sandra Mosakowska, która obecna była podczas wielkiego finału „Hotel Paradise” zdecydowała, że w finale stanie po stronie Marietty i Chrisa. Wybór ten mocno rozczarował widzów, którzy słusznie zauważyli, że chwile wcześniej wypowiadała się, że najbardziej w hotelu polubiła Latino.

Po emisji finału i poznaniu zwycięzców, widzowie licznie pytali Sandrę, nie ukrywając swojego rozczarowania, skąd taka nagła zmiana frontu.

„Co to za wybór? Oni mieli Cię za nic ! A Ty stanęłas za ludźmi którzy by Cie w łyżeczce wody utopili”

„Byłam pewna że staniesz za Blondino. Szkoda…”

„Ogromnie mnie rozczarowałaś…. Stanęłaś za ludźmi którzy tak naprawdę przyczynili się do tego że odpadłaś. Brak słów…”

Dziewczyna starała się odpowiadać na pytania zaciekawionych internautów, którzy nie dowierzali w to, co zobaczyli na ekranie. Sandra przyznała, ze wydarzyło się coś, co zaważyło na jej decyzji, ale nie zostało to pokazane w programie.

Widzowie nie dawali za wygraną i chcieli wiedzieć skąd taka nagła zmiana frontu. Sandra przyznała, że wszystkiego dowiedzą się w czasie.

„dowiecie się w odpowiednim czasie. Dzisiejszy dzień nie jest do tego abym to poruszała, niech uczestnicy z niego się cieszą a nie ja z dramami wyskakuje” – napisała Mosakowska

wybór sandry
https://www.instagram.com/p/B_F8BSgpzLl/

Jesteście ciekawi, co wydarzyło się na indonezyjskiej wyspie i przyczyniło się do zmiany decyzji Sandry? Być może dowiemy się już niebawem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry