Połącz się z nami

Mister Polski 2020. Wiemy, kiedy i gdzie się odbędzie się finałowa gala!

News

Mister Polski 2020. Wiemy, kiedy i gdzie się odbędzie się finałowa gala!

Powoli zbliżamy się do finału wyborów Mistera Polski 2020. Przypominamy – wcześniejsza gala została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa. Zobaczcie, gdzie i kiedy zostanie wyłowiony najprzystojniejszy mężczyzna 2020 roku. Mister Polski 2020. Wiemy, kiedy i gdzie się odbędzie się finałowa gala!

Wybory Mistera Polski to konkurs piękności, w którym biorą udział mężczyźni. Historia wyborów sięga 1990 roku. Od tego czasu konkurs ten zdobył ogromną popularność. Ścieżka kariery Mistera Polski w wyborach wygląda następująco – po zgłoszeniu kandydatów, Panowie zaproszeni są na casting i przechodzą pierwszą selekcję. Podczas półfinału wybierani są Ci kandydaci, którzy będą walczyć o tytuł Mistera Polski w finałowej gali. Misterem Polski roku 2019 był Daniel Borzewski.

Wybory Mistera Polski 2020 miały odbyć się 6 grudnia. Jak się jednak okazało, sytuacja w kraju, a dokładnie pandemia koronawirusa zmusiła organizatorów do przeniesienia wydarzenia w czasie:

„W związku z zagrożeniem epidemicznym obejmującym cały kraj, zamuszeni jesteśmy zmienić termin planowanej na 6 grudnia Gali Finałowej Mister Polski 2020…” – poinformowali organizatorzy.

Wybory Mister Polski 2020! Wiemy, kiedy i gdzie się odbędą!

Dziś odbył się półfinał wyborów i ogłoszono datę finałowej gali. Informację tą przekazała m.in. Sylwia Madeńska, publikując na swoim Instagramie wpis, w którym zdradziła, że Finał Mistera Polski 2020 roku odbędzie się 24 kwietnia, w Krakowie. Co ciekawsze, Sylwia wystąpi w roli choreografa oraz prowadzącej galę:

„Dziś półfinał @misterpolski . Cieszę się, ze pomimo pandemii konkurs wrócił na dobre tory. Początkowo gala finałowa miała się odbyć 6 grudnia. Z uwagi na obostrzenia została przełożona na czas nieokreślony 🤷‍♀️ Teraz już wiemy, ze Finał Mistera Polski odbędzie się już 24 kwietnia w Krakowie. Zobaczycie mnie w roli choreografa, a także prowadzącej gale finałową 😈 Nie ukrywam, ze nie mogę się doczekać !!! Pasuje do tej roli ??”

W wielkim finale zobaczymy również inną z uczestniczek reality-show. Mariettę Witkowską, która zasiądzie na fotelu jurorskim:

„Taka sobota :)) właśnie zostałam jurorka w wyborach Misstera Polski 2020 🙌🏽dzięki chłopaki za ucztę dla oka :p Spełniajcie swoje marzenia.”– ogłosiła dumnie.

Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry