Wyciekło, kiedy odbędzie się ślub kościelny Roxie Węgiel i Kevina Mgleja!

10 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

W miniony poniedziałek media w całej Polsce obiegły informacje o tym, jakoby Roxie Węgiel była już po ślubie. Według ustaleń niektórych portali, póki co chodzi wyłącznie o ślub cywilny. Zarówno artystka, jak i Kevin Mglej nie odnieśli się do tych informacji. Teraz portal Party poinformował o możliwym terminie i miejscu ślubu kościelnego Roxie Węgiel.

Roxie Węgiel to dziś jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Jej kariera nabrała gigantycznego tempa po zwycięstwie w talent show The Voice Kids, a następnie ogromnym sukcesie w Eurowizji Junior.
Nieco ponad rok temu Roksana obchodziła swoje 18-ste urodziny. Niedługo później w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że wokalistka spotyka się ze starszym o 9 lat producentem muzycznym Kevinem Mglejem. Informacje te okazały się prawdziwie, a niedługo później zakochani ogłosili swoje zaręczyny.
Aktualnie Roxie Węgiel jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, a wiele osób typuje ją jako jedną z faworytek tanecznego show. Umiejętności taneczne 19-latki przyciągają uwagę wielu osób, jednak w ostatnim czasie nie tylko udział Roxie w TzG wzbudza emocje, a informacje dotyczące jej życia osobistego.

Kiedy ślub kościelny Roxie Węgiel?

O tym, że ślub Roksany Węgiel ma odbyć się jeszcze w tym roku, mówili sami zainteresowani podczas jednego z wywiadów dla RMF FM. Nikt jednak nie przypuszczał, że Roksana i Kevin mogli już sformalizować swój związek.
Informacja o prawdopodobnej zmianie stanu cywilnego Roksany Węgiel obiegła media w poniedziałek, kiedy to odkryto, że na stronie CEIDG artystka figuruje już pod nazwiskiem dwuczłonowym Węgiel-Mglej. Dodatkowo, spekulacje nasiliły się po niedzielnym odcinku programu, gdzie na palcu serdecznym Roksany zauważono pierścionek, który mógł przypominać obrączkę. Sytuacja stała się jeszcze bardziej jasna, gdy tego samego dnia w mediach społecznościowych pary pojawiły się nowe zdjęcia. Na jednym z nich na palcu Kevina Mgleja także można było dostrzec biżuterię, która wyglądała na obrączkę ślubną.
To wszystko sprawiło, że wiele osób zaczęło podejrzewać, że para wzięła ślub, jednak póki co tylko cywilny. Portal Party dotarł do informacji, gdzie zatem miałby odbyć się ślub kościelny zakochanych. Jak twierdzi informator serwisu, do wydarzenia ma dojść już w połowie sierpnia 2024 roku. Co więcej, goście otrzymali już wstępne powiadomienie, znane jako “save the date”, zachęcające ich do zarezerwowania tego terminu na uroczystość.

“Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału Tańca z Gwiazdami, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy” – donosi osoba z otoczenia pary w rozmowie z Party.

Portal Party donosi również, że Roksana i Kevin zamierzają świętować ten wyjątkowy dzień na Podkarpaciu, wśród rodziny i przyjaciół. Chociaż pojawiły się spekulacje, że uroczystość może odbyć się w okolicach Jasła, rodzinnego miasta Roksany, konkretne miejsce pozostaje tajemnicą. Decyzja o wyborze tej lokalizacji jest motywowana chęcią uniknięcia nadmiernej uwagi mediów i paparazzi, która byłaby nieunikniona, gdyby wydarzenie odbyło się w Warszawie, jak zauważa źródło.

“Ślub w Warszawie wiązałby się z obecnością paparazzi, czego Roxie i Kevin po prostu chcą uniknąć” – czytamy

Party poprosiło o komentarz samą Roxie Węgiel, jednak 19-latka nie była skora do komentowania informacji o swoim ślubie.

“Ja nawet nie wiedziałam, że to doszło do mediów, więc no cóż mogę powiedzieć.” – skomentowała

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej