Wygrał “Mam talent!” i wylała się na niego fala hejtu! Mama Bartka Wasilewskiego nie wytrzymała

Słowa kluczowe:
bartek wasilewskimam talent
21 maja 2024
Przez: : W.M.

W minioną sobotę miał miejsce finał najnowszej edycji “Mam Talent!”. Poziom był niezwykle wysoki, ale to widzowie decydowali, kto wygrał. Ostatecznie zwycięzcą “Mam Talent!” został Bartek Wasilewski. Mimo iż to on zdobył najwięcej głosów, nie wszyscy zgadzali się z werdyktem i na 14-latka wylała się fala nieprzychylnych komentarzy. Mama Bartka Wasilewskiego ostro zareagowała na hejterów.

Zakończyła się kolejna odsłona popularnego show “Mam Talent!”, którą mieliśmy okazję oglądać w minioną sobotę 19 maja. W tym roku, w finale 15. edycji, fani programu mogli śledzić emocjonujące rywalizacje między dziesięcioma utalentowanymi finalistami, którzy wybrali zostali przez jurorów podczas castingów, a następnie zachwycili widzów w odcinkach półfinałowych.
Zmiany w obsadzie dodały świeżości tej edycji Mam talent!”. W roli prowadzących zadebiutowali Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak, do Agnieszki Chylińskiej w roli jurorów dołączyli Marcin Prokop, który przez wszystkie poprzednie edycję był gospodarzem show, a także Julia Wieniawa, która również zadebiutowała w tej roli.
W finale 15. edycji „Mam Talent!” wystąpiło łącznie dziesięcioro uczestników, a wśród nich znaleźli się Alicja Andrukajtis i jej pies Muza, Oliwia Miś, Grupa taneczna Teddy’s Army, Bartek Wasilewski, Nina Stec, Michał Skubida, Teo Tomczuk, Filip Drogos, Tymoteusz Sobczyk oraz Olivia Hausner.

Mama Bartka Wasilewskiego reaguje na niepochlebne komentarze

W finale “Mam Talent!” to widzowie mieli decydujący głos. Uczestnicy mieli o co walczyć, gdyż dla zwycięzcy przewidziana była nagroda w wysokości aż 300 tysięcy złotych!
Jak się okazało, trzecie zajęła Alicja Andrukajtis i Muza, drugie Filip Drogos, a zwycięzcą został Bartek Wasilewski.
Chociaż to właśnie dzięki głosom widzów Wasilewski wygrał “Mam Talent!” nie wszyscy zgadzali się z werdyktem, a w sieci po finale talent-show pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy skierowanych w stronie 14-latka.
Mama Bartka, o której wielokrotnie śpiewał swoich piosenkach, postanowiła zareagować. Chociaż jak przyznała, produkcja ostrzegała ich przed tym, że hejterskie opinie będą się pojawiać i lepiej ich nie czytać, kobieta nie mogła tego przełknąć.

“Złośliwość ludzka nie zna granic, bo według mnie, ktoś nie wie nic, a takie głupoty pisze i ubliża. Kazano nam tego nie czytać, ale zrobiło mi się przykro, jak ktoś zwyzywał mnie od różnych” – mówiła Iwona Śniegowska Plejadzie.

Mama Bartka Wasilewskiego jest zdumiona tym, jak niektórzy ludzie są okrutni.

“Bardzo mnie to boli, gdy ktoś ubliża mi, nie znając mnie, albo wyzywa Bartka od różnych. Ja wiem, że to zazdrość, bo niestety Polak to w łyżce wody by Polaka utopił. Ale są też dobre komentarze, które dają trochę szczęścia. Nawet nie wiedziałam, że tyle ludzi za nami stało. Nawet jeszcze dzieciak pieniążków nie dostał, bo wiadomo, że to nie jest taka procedura, że wygrał i od razu dostał pieniądze do ręki. Więc jak ktoś już jakieś takie rzeczy pisze, nie mając pojęcia, nie wiedząc, co przechodziliśmy, ile on się starał, to jest to bardzo przykre” – dodała.

Bartek Wasilewski, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej