Połącz się z nami

Wyjawiła płeć swojego dziecka! Celowe działanie, czy przypadek?

News

Wyjawiła płeć swojego dziecka! Celowe działanie, czy przypadek?

Meghan Markle zdradziła płeć swojego dziecka! Aktorka podczas ostatniego panelu z okazji dnia kobiet, z entuzjazmem wyjawiła królewski sekret. Komentarz przyszłej mamy jest jednoznaczny.

W przeciwieństwie do księżnej Kate, żona księcia Harrego nie robi tajemnicy ze swojej ciąży. Do tej pory wszelkie informacje o dwóch ciążach Kate Middleton były traktowane jak tajemnica państwowa. Meghan Markle zmieniła ten zwyczaj. Przyszła mama z niekrytą radością i dumą prezentuje swoje krągłości i chętnie opowiada o zbliżającym się porodzie. Tym samym Amerykanka burzy tradycje rodziny królewskiej.Rygorystyczne zasady protokołu dyplomatycznego nie pozwalają na jakiekolwiek informacje o ciążach członków rodziny królewskiej. Wyłączone z tej zasady były jedynie skandalistki Royal Family. Księżna Sussex nie powinna m.in. podróżować w okresie ciąży oraz nie wypada jej organizować baby shower.

Niepokorna księżna jest nie lada wyzwaniem dla protokołu dyplomatycznego. Swoje baby shower urządziła w pastelowych kolorach, same przekąski w kolorze różu i pomarańczy sugerowały płeć dziecka.

Podczas organizowanego z okazji Dnia Kobiet spotkania z feministkami, wybranka Harrego opowiadała, jak czuje się z coraz większym brzuszkiem. Niespodziewanie wypaliła, że czuje że rośnie w niej prawdziwa feministka. Po chwili jednak poprawność polityczna wzięła górę. Megan dodała, że nieważne, czy urodzi się chłopczyk, czy dziewczynka, jej dziecko zostanie wychowane z poszanowaniem równouprawnienia.

Czyżby księżna wygadała się przez przypadek, czy celowo wyjawiła płeć dziecka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry