Połącz się z nami

Wyniki sekcji zwłok Katarzyny Lenhardt. Czy to na pewno samobójstwo?

wyniki sekcji zwłok katarzyny

News

Wyniki sekcji zwłok Katarzyny Lenhardt. Czy to na pewno samobójstwo?

Około dwóch tygodni temu media poinformowały o śmierci polskiej modelki. Są już wyniki sekcji zwłok Katarzyny Lenhardt.

Chociaż do informacji przekazano, że przyczyną śmierci byłej partnerki Jerome Boatenga było samobójstwo, wiele osób wątpiło w prawdziwość tej informacji. W końcu niemiecka prokuratura poinformowała o wynikach sekcji zwłok zmarłej modelki.

9 lutego 2021 zmarła polska modelka Katarzyna Lenhardt. Jak przekazały media, przyczyną śmierci 25-latki miało być samobójstwo, a Kasia miała targnąć się na swoje życie dokładnie w dniu urodzin swojego sześcioletniego synka.

Przed śmiercia Kasia przez kilka miesięcy związana była z niemieckim piłkarzem Jerome Boatengiem, ale para rozstała się w obliczu niemałego skandalu. Boateng publicznie oskarżał Kasię o zniszczenie swojego poprzedniego związku oraz nadużywanie alkoholu, a Katarzyna zarzucała byłemu partnerowi zdrady i oszustwa.

Niespodziewana śmierć modelki sprawiała, że sprawie bliżej postanowiła przyjrzeć się prokuratura, która zażądała sekcji jej zwłok.

„W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, w prokuraturze w Berlinie wszczęto śledztwo w sprawie śmierci. Zarządzono sekcję zwłok”– podawał serwis „Promiflash”.

Wyniki sekcji zwłok Katarzyny Lenhardt

Kasia Lenhardt zmarła 9 lutego, a jej nagła śmierć przez wiele dni wzbudzała więcej pytań niż odpowiedzi. Wiele osób nie wierzyło, że modelka mogła targnąć się na swoje życie, osierocając synka w dniu jego szóstych urodzin.

Niemiecka prokuratura zażądała przeprowadzania sekcji zwłok byłej partnerki niemieckiego piłkarza. Na Twitterze poinformowano o jej wynikach. Okazuje się, że w śmierć Katarzyny Lenhardt nie były zaangażowane inne osoby.

„Śledztwo w sprawie śmierci Kasi Lenhardt: Sekcja zwłok w Instytucie Medycyny Sądowej Charité w Berlinie nie ujawniła żadnych dowodów na ingerencję osób trzecich. Dalsze informacje nie są możliwe”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry