Wypadek Mateusza z FIT LOVERS! Jaki jest stan poszkodowanego? Zobaczcie sami!

9 czerwca 2019
Przez: : J.J

FIT LOVERS, czyli para YouTuberów, o której słyszeli na pewno wszyscy!
Ten duet motywatorów zmienił życie niejednej osoby, która pokochała sport i zdrowy styl życia.
Podczas tegorocznej edycji gali SEE BLOGGERS mieli przyjemność wręczyć nagrodę w kategorii #Hastagi Roku 2019!
Ich występ skończył się katastrofą! Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BxuHkLdogln/

Niefortunne salo FIT LOVERSA!

Podczas występy duetu na scenie partnerka Pamela namówiła Mateusza na wykonanie salta. Nie było w tym nic dziwnego, ponieważ Mateusz bardzo często chwali się skokami przy najróżniejszych okazjach.
Mężczyzna rozpoczął skok i…potknął się! Wpadł w publiczność, w której znajdowały się takie osobistości jak Anna Lewandowska oraz Misiek Koterski.

Gwiazdom nic się nie stało, ale okazało się bowiem, że tragiczny skok Mateusz zakończył się spadając na jedną z uczestniczek gali. Mężczyzna oczywiście przejął się sprawa i w pierwszej kolejności zapytał kobietę o jej stan, choć jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo niezbędna była pomoc lekarza!

Zobacz także: Fit Lovers: [kim są, zaręczyny, Dance Dance Dance, Instagram]

Mateusz tłumaczy się z felernego skoku

Jak dowiedzieliśmy się z relacji pary na Instagramie, że mężczyzna po raz pierwszy nie chciał wykonać skoku, a namówiła go do niego Pamela! Co lepsze, kobieta nigdy nie namawia partnera do wykonania skoków i zrobiła to po raz pierwszy!
Mateusz jednak jak na prawdziwego mężczyznę przystało nie pozwolił zrzucić winy na partnerkę i sam przyznał, że to nie ich wina, para tłumaczyła, że skok był nieudany przez silnie rażące w oczy światła i za krótką scenę.

Na swojej relacji przywołali również relację jednej z rozmów w Kamilem z “Suchara codziennego”, którego fit para spotkała już drugi raz w tym tygodniu:

“Powiedział: Co ty sobie myślałeś, że za każdym razem będzie ci wychodzić to salto i za każdym razem będziesz lądował. Każdy czeka na to, żebyś w końcu się wypie*****. Robisz to salto fajnie, ale musisz kiedyś upaść”

Na koniec para wręczyła statuetkę Ani Lewandowskiej, jednak trzeba przyznać to show zdecydowanie należało do FIT LOVERSÓW!

Źródło: Instagram fit.lovers / annalewandowskahbpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz